Pokażą portrety mieszkańców. Można się zgłaszać do projektu - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Pokażą portrety mieszkańców. Można się zgłaszać do projektu

Ewa Solak 15:00, 17.07.2020 Aktualizacja: 12:26, 23.10.2025
Skomentuj Pokażą portrety mieszkańców. Można się zgłaszać do projektu Dagmara Kwiatek-Kamińska z mężem Krzysztofem czekają na zgłoszenia mieszkańców

Dagmara Kwiatek-Kamińska razem z mężem Krzysztofem przygotowują wyjątkowy projekt "Oblicze sąsiada". Chcą pokazać mieszkańców gminy Krzeszowice portretując ich na obrazach i fotografiach.

Każdy, kto będzie chciał wziąć udział w projekcie i podzieli się jedną ze swoich historii, będzie sfotografowany. Wystawę przewidziano w Galerii Kamienny Kwiatek w Nawojowej Górze.

Osoby zainteresowane udziałem mogą pisać wiadomości na FB lub wysyłać zgłoszenia drogą mailową: [email protected].

 

 

(Ewa Solak)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%