Brudne Chechło. Co się stało? - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Brudne Chechło. Co się stało?

Marek Oratowski 17:30, 02.07.2020
1 Brudne Chechło. Co się stało? Woda w Chechle ma ciemny kolor

Mieszkańcy Chrzanowa sygnalizują, że Chechło na odcinku przebiegającym przez miasto ma od kilku dni wyjątkowo ciemny kolor. Obawiają się że ktoś zanieczyszcza rzekę.

- Przez pewien czas był spokój, a teraz znów mamy brudną i śmierdzącą wodę. Nie jest to efekt opadów, po których wody znacznie przybyło. Obawiam się, że kolejny raz ryby i kaczki moga zostać zatrute - zasygnalizował nam mieszkaniec osiedla Rospontowa.

Faktycznie, woda jest ciemnej barwy i niezbyt ładnie pachnie.

Dzwoniący do nas Czytelnik mówi, że zainteresował tematem wydział ochrony środowiska urzędu miejskiego, którego pracownicy mieli skontaktować się w tej sprawie z zarządzającymi rzeką Wodami Polskimi.

(Marek Oratowski)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

AAAAAA

0 0

Taki kolor ma od zawsze woda w Zalewie Chechło. Już w Puszczy Dulowskiej jest taka. Jak zapora jest zamknięta, to tego nie widać, bo kolor nadają dopływy: Ropa i Luszówka. Jak ktoś chce szukać smrodu, to niech powącha Chechło poniżej oczyszczalni. Nie trzeba nawet do Warszawy jechać, ani czytać pasków, aby poczuć własnym nosem co to jest tzw. ,,zrzut burzowy'' :-)

18:40, 02.07.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%