Znamy nieoficjalne wyniki głosowania w wyborach prezydenckich w gminie Libiąż. Frekwencja wyniosła 66 proc.
Podobnie, jak w całym kraju, także w Libiążu przewagę nad kontrkndydatami ma ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda. Zdobył 5568 głosów.
Za nim uplasował się Rafał Trzaskowski uzyskując 3124 głosy, a po nim Szymon Hołownia - 1505 głosów.
Szczegóły głosowania na poszczególnych kandydatów oraz ciekawostki wyborcze znajdziecie w najbliższym wydaniu "Przelomu"

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Przecież burmistrz, to pachołek Tuska. Nie liczcie na to , że Wam pomoże. Trzeba zrobić referendum, tak jak w Krakowie i wybrać innego burmistrza. Wtedy może będzie lepiej.
Gieks
13:30, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
A co na to nasz Robert - może redakcja go dopytać, bo po budowie latał i wywiadów udzielał .......
:)
13:18, 2026-05-21
“Przełom” to moje ukochane dziecko
odloty molendowej..... nie dość, że komentujesz sama swoje artykuły to jeszcze przeprowadzasz wywiady sama ze sobą, przecież remsak nie jest w stanie zadać samodzielnie żadnego pytania. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bążur
10:35, 2026-05-21
Nocne oczekiwanie na diagnostykę
umieralnią w chrzanowie siedlisku komuchów i POwskich *%#)!& kieruje funkcjonariusz Baranowski oraz Gęba sędzia piłkarski. obaj reprezentują nurt głębokiego zidiocenia PO
bążur
10:31, 2026-05-21
0 0
Do Chrzanowa i i tych okolicznych miasteczek zjechała przed laty biedota w poszukiwaniu pracy i lepszego jutra. Ludzie ci pamiętają swój los i są wyczuleni na socjal. Wynik nie dziwi, bo do tego dochodzą głaskani w każdym czasie i ustroju górnicy. Tylko dlaczego ta grupa zawodowa podniosła rękę na komunę, skoro żyli sobie jak pączki w maśle?
0 0
Brawo Libiążanie niech was nazywają ''biedotą poszukującą lepszego jutra,wyczuloną na socjal''ale wy macie swój rozum i wiecie na kogo głosować!!!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz