Zapraszamy na Waszą stronę - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Zapraszamy na Waszą stronę

red 07:59, 12.09.2011
4 Zapraszamy na Waszą stronę Piotr Tarczyński

„Na portalu przelom.pl brakuje miejsca, w którym mogliby pisać użytkownicy serwisu” - to stwierdzenie często pojawiało się w rozmowach, komentarzach i mailach do redakcji. Wiedzieliśmy, że istnieje taka potrzeba, nie chcieliśmy jednak tworzyć, często spotykanego na innych stronach, prostego formularza służącego tylko do wrzucania newsów. Tak narodził się pomysł na „Z Waszej strony” - pisze Piotr Tarczyński, redaktor naczelny portalu przelom.pl.

"Na portalu przelom.pl brakuje miejsca, w którym mogliby pisać użytkownicy serwisu" - to stwierdzenie często pojawiało się w rozmowach, komentarzach i mailach do redakcji. Wiedzieliśmy, że istnieje taka potrzeba, nie chcieliśmy jednak tworzyć, często spotykanego na innych stronach, prostego formularza służącego tylko do wrzucania newsów. Tak narodził się pomysł na "Z Waszej strony" - pisze Piotr Tarczyński, redaktor naczelny portalu przelom.pl.

W specjalnie przygotowanym miejscu na przelom.pl od teraz możecie zamieszczać teksty informacyjne, interwencyjne, galerie zdjęć ze spacerów po urokliwych zakątkach ziemi chrzanowskiej i okolic, opinie i komentarze do bieżących wydarzeń. Możecie pisać o tym, co Was ucieszyło i co Was zmartwiło, co Waszym zdaniem należy zmienić, poprawić, by ułatwić codzienne życie, o tym wszystkim, co jest dla Was ważne.

Liczymy na to, że nie ograniczycie się tylko do zamieszczania swoich tekstów i zdjęć. Chcielibyśmy bowiem, by było to również miejsce twórczej wymiany Waszych myśli i spostrzeżeń.

Chcemy, aby była to przestrzeń wolna od wszechobecnego w internecie chamstwa, agresji i pomówień. Dlatego każdy nadesłany materiał przejdzie taką samą drogę, jak inne artykuły w naszej redakcji.

To nie wszystko. W przyszłości wybranych autorów najlepszych publikacji zaprosimy na bezpłatne, specjalistyczne szkolenia obejmujące różne aspekty pracy dziennikarskiej. Nie wykluczamy także możliwości zaproponowania stałej współpracy z wydawnictwem.

Zapraszamy zatem do pisania. Z nieustającym zainteresowaniem będziemy obserwować, jak wygląda świat na stronie użytkowników przelom.pl. Z Waszej strony.
Piotr Tarczyński

****
Jak wysłać tekst, zdjęcie, film?
Do wysyłania materiałów służy specjalny formularz
, dostępny po kliknięciu na duży baner na górze podstrony z Waszymi materiałami. Do formularza można też dotrzeć z menu (niebieska belka na górze strony), na którym po najechaniu myszką na link w "Z Waszej strony", na rozwijalnej listwie pokaże się pozycja "Wyślij tekst, zdjęcie, film".

Aktualizacja 12.09.2011, 13.55

(red)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (4)

miss_sunshinemiss_sunshine

0 0

Bardziej podoba mi się idea blogów dla użytkowników.

11:24, 14.09.2011
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

blood997blood997

0 0

Swoją drogą to Twój komentarz już bardziej pasuje do artykułu: "WYGIEŁZÓW. Setki osób skosztowały cabańskich ziemniaków " :) Pozdrawiam.

11:02, 13.09.2011
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

blood997blood997

0 0

hmm, za bardzo nie widzę związku komentarza z tym artykułem ...
Jeżeli chcesz dodać artykuł, to powyżej na pasku masz menu "Z Waszej strony", rozwijasz i drugi link :) Jeżeli natomiast prosisz o interwencje to odpowiedniejszym miejscem jest do tego forum i dział "Interwencja".

11:01, 13.09.2011
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Robert RejdychRobert Rejdych

0 0

Wysłuchałem reportaż w radio o przeterminowanej żywności pochodzącej z sieci handlowych która jest składowana a nie utylizowana w... śmietnikach. Przychodzą ludzie wybierają z tych śmietników mięso, jajka, jogurty, chleb.To przerażające ale zarazem sposób dla tych biednych ludzi aby przeżyć... Zastanawiam się co z produktami spożywczymi po terminie dzieje się w naszym powiecie chrzanowskim. Czy miejscowe dyskonty spożywcze również wyrzucają żywność do kontenerów?!?

16:45, 12.09.2011
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%