Handlowa niedziela. Jedna z siedmiu w tym roku - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Handlowa niedziela. Jedna z siedmiu w tym roku

Agnieszka Filipowicz 19:46, 04.04.2020
2 Handlowa niedziela. Jedna z siedmiu w tym roku

Tegoroczne święta Wielkiej Nocy będą inne niż do tej pory, bo przeżywane w czasie epidemii. Mimo wszystko do nich też się przygotowujemy. 5 kwietnia wypada handlowa niedziela.

Dopiero druga w tym roku, ale pierwsza w czasie pandemii. Wybierając się na zakupy - pamiętajcie o obostrzeniach wprowadzonych przez rząd. W tym m.in. o godzinach seniorskich (10.00-12.00).

Przypominamy, które spośród 7 niedziel w 2020 roku jest handlowych:

  • 26 stycznia
  • 5 kwietnia
  • 26 kwietnia
  • 28 czerwca
  • 30 sierpnia
  • 13 grudnia
  • 20 grudnia

 

(Agnieszka Filipowicz)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (2)

hotinhotin

0 0

Niech Panu Bogu będą za to dzięki. Amen.

20:25, 04.04.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Lejter_1980Lejter_1980

0 0

Super promocje w um trzebinia - czy tylko dla wybranych? Balatongate? https://przelom.pl/30502-firma-z-bolecina-bedzie-zarzadzac-balatonem-i-chechlem.html

16:18, 05.04.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%