We wtorek policjanci zatrzymali 32-letniego mieszkańca Dulowej. Trzymał w domu amfetaminę i doniczki z krzewami konopi indyjskich.
W działaniach oprócz chrzanowskich policjantów kryminalnych brali udział funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego z Krakowa.
Podejrzenia, że mężczyzna może mieć związek z przestępczością narkotykową istniały od dawna. Podczas przeszukania jego domu zabezpieczono 33 gramy amfetaminy i 5 donic z krzewami konopi indyjskich, z których po wysuszeniu otrzymuje się marihuanę.
- Mężczyzna został umieszczony w policyjnym areszcie. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz uprawę konopi grozi mu do 10 lat więzienia - informuje Robert Matyasik, rzecznik prasowy chrzanowskiej policji.
(EJB)
Aktualizacja 18.06.2014, 11.43

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Przecież burmistrz, to pachołek Tuska. Nie liczcie na to , że Wam pomoże. Trzeba zrobić referendum, tak jak w Krakowie i wybrać innego burmistrza. Wtedy może będzie lepiej.
Gieks
13:30, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
A co na to nasz Robert - może redakcja go dopytać, bo po budowie latał i wywiadów udzielał .......
:)
13:18, 2026-05-21
“Przełom” to moje ukochane dziecko
odloty molendowej..... nie dość, że komentujesz sama swoje artykuły to jeszcze przeprowadzasz wywiady sama ze sobą, przecież remsak nie jest w stanie zadać samodzielnie żadnego pytania. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bążur
10:35, 2026-05-21
Nocne oczekiwanie na diagnostykę
umieralnią w chrzanowie siedlisku komuchów i POwskich *%#)!& kieruje funkcjonariusz Baranowski oraz Gęba sędzia piłkarski. obaj reprezentują nurt głębokiego zidiocenia PO
bążur
10:31, 2026-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz