Przebieg planowanej do budowy Kościelnej na osiedlu Południe w Chrzanowie. Materiał przysłany do publikacji przez UM w Chrzanowie
We wtorek burmistrz Robert Maciaszek podpisał umowy z wykonawcami na dokończenie domu wiejskiego w Pogorzycach i budowę Kościelnej na osiedlu Południe.
Przez chwilę obie inwestycje, zaplanowane na ten rok, stanęły pod znakiem zapytania. Najniższe oferty przewyższały kwoty zarezerwowane na ten cel w budżecie.
Burmistrz Robert Maciaszek postanowił jednak dołożyć pieniądze z funduszy, które wpłynęły do gminy z Banku Gospodarstwa Krajowego, jako dofinansowanie do remontu kamienicy przy 3 Maja.
W efekcie obiekt w Pogorzycach dokończy firma INVECO z Libiąża za 3 mln 226 tys. zł. Ma być otwarty w 2021 r.
Odcinek Kościelnej na osiedlu Południe, od dyskontu Biedronka do Pogorskiej, zajmie się Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Transportowe WIKOS FRESH z Wygiełzowa za 1 mln 181 tys. zł. Ma czas do końca września tego roku.

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Pan burmistrz dobrze wiedział o co ci chodzi. A teraz udaje ze nie wie i nie chce się wypowiadać na ten temat , popieram tych ludzi którzy rozwiązali umowy, i mam nadzieję ze inni tez tak zrobią, te mieszkania to zwykła siema
Chrzanow wita
14:46, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Przecież burmistrz, to pachołek Tuska. Nie liczcie na to , że Wam pomoże. Trzeba zrobić referendum, tak jak w Krakowie i wybrać innego burmistrza. Wtedy może będzie lepiej.
Gieks
13:30, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
A co na to nasz Robert - może redakcja go dopytać, bo po budowie latał i wywiadów udzielał .......
:)
13:18, 2026-05-21
“Przełom” to moje ukochane dziecko
odloty molendowej..... nie dość, że komentujesz sama swoje artykuły to jeszcze przeprowadzasz wywiady sama ze sobą, przecież remsak nie jest w stanie zadać samodzielnie żadnego pytania. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bążur
10:35, 2026-05-21
0 0
Czemu droga nie poszła prosto pod kościół, tylko skręca przed biedronką? Dalej mamy poruszać się w błocie po połamanych płytkach chodnikowych i krawężnikach: https://goo.gl/maps/UDmZJ4ExFaFKsL4N7 ? Brak kluczowego fragmentu!
0 0
Myślałem że te duże inwestycje to budowa nowych bloków i wieżowców na wolnych terenach os. Południe!! A nie wciskanie gdzie popadnie na os. Północ.
0 0
Może jakaś legenda do tej mapki jest? Co oznaczają te niebieskie kreski a co żółte?
0 0
Po tytule myślałem, że ktoś jakąś fabrykę będzie budował. Faktycznie "bardzo duże" inwestycje. Brawo "Przełom" za tytuł.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz