Przez koronawirusa sąd rejonowy ogranicza rozprawy do końca miesiąca - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Przez koronawirusa sąd rejonowy ogranicza rozprawy do końca miesiąca

Agnieszka Filipowicz 17:30, 14.03.2020
2 Przez koronawirusa sąd rejonowy ogranicza rozprawy do końca miesiąca Chrzanów. Rozprawy w sądzie rejonowym spadły z wokandy

Do 31 marca w sądzie w Chrzanowie, podobnie jak w innych w kraju, zdjęto sprawy z wokand. Odbywać się mają tylko te niecierpiące zwłoki - posiedzenia aresztowe, sprawy dotyczące dzieci, publikacje wyroków.

- W sytuacji powzięcia wiadomości, że osoba wezwana na rozprawę np. strona postępowania, pełnomocnik, obrońca, świadek, w ostatnich 14 dniach wróciła z kraju/rejonu uznanego przez Głównego Inspektora Sanitarnego jako szczególnie niebezpieczny i podatny na zakażenie koronawirusem lub miała kontakt z osobą, u której stwierdzono zarażenie koronawirusem prosimy o niezwłoczne przekazanie tej informacji, telefonicznie bądź drogą mailową - brzmi komunikat sądu.

Zawiesza się do odwołania przyjmowanie stron we wszystkich sprawach. Zakazuje się wstępu do obiektów sądowych, z wyłączeniem osób wykonujących czynności związane z poleceniem sądu czy też umów zawartych z sądem.

Zarządzono też wstrzymanie osobistego przyjmowania interesantów przez Biuro Podawcze, Biuro Podawcze Ksiąg Wieczystych, Biuro Obsługi Interesanta oraz Kasy Sądu Rejonowego w Chrzanowie. W celu uzyskania niezbędnych informacji należy korzystać z innych rozwiązań np. kontakt telefoniczny, za pośrednictwem poczty mailowej, korespondencji tradycyjnej i strony internetowej sądu.

Przeczytaj także:

* Rower najbezpieczniejszym środkiem transportu w dobie koronawirusa

* Kierowca pędził pojazdem z cofniętym licznikiem

* Krzeszowice. W poniedziałek targowiska nie będzie

(Agnieszka Filipowicz)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (2)

hotinhotin

0 0

A potem do Brukseli doniosą,że u nas w Polsce reforma sądów opóżnia wydanie wyroków! O-T-U-A !

20:56, 14.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

jaro1jaro1

0 0

zwłoki nie cierpią

22:04, 15.03.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%