CHRZANÓW. W sobotę otworzą główne wejście - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

CHRZANÓW. W sobotę otworzą główne wejście

red 16:12, 17.11.2011
2 CHRZANÓW. W sobotę otworzą główne wejście Z wyremontowanego wejścia do szpitala pacjenci i odwiedzający będą mogli korzystać już w najbliższy weekend

Od soboty główne wejście do chrzanowskiego szpitala będzie otwarte. Jego remont trwał blisko dwa miesiące. Do tej pory każdy, kto chciał dostać się do lecznicy, musiał korzystać z drzwi bocznych, nieopodal estakady.

Od soboty główne wejście do chrzanowskiego szpitala będzie otwarte. Jego remont trwał blisko dwa miesiące. Do tej pory każdy, kto chciał dostać się do lecznicy, musiał korzystać z drzwi bocznych, nieopodal estakady.

- Zostały wyremontowane drzwi i schody. Wyłożyliśmy je płytkami antypoślizgowymi. Powstał również nowy podjazd dla osób niepełnosprawnych - wylicza dyrektor szpitala Ewa Potocka.

Prace kosztowały ok. 300 tys. zł. Prowadziła je firma Wikos z Olszyn.

Przy okazji przeniesiono pobliski kiosk, lokując go z prawej strony budynku tuż przy wjeździe na estakadę.
(e)

(red)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (2)

jaro1jaro1

0 0

dłużej będzie nowe ;-))))))

20:13, 17.11.2011
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

XenaXena

0 0

Co z tego że główne wejście będzie otwarte jak dojazd do szpitala utrudniony?

17:06, 17.11.2011
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%