W rejonie Partyzantów, Śląskiej i Leśnej w Chrzanowie może powstać 17 obiektów wielorodzinnych. Widok od strony Partyzantów
W rejonie Partyzantów, Śląskiej i Leśnej może powstać 17 obiektów wielorodzinnych, z garażami, usługami, infrastrukturą techniczną i miejscami postojowymi, o łącznej powierzchni 17 200 mkw.
Działka ma powierzchnię 1,7 ha. Wcześniej gmina sprzedała podobną nieruchomość, również przy Partyzantów, gdzie obecnie spółka Dombud stawia pierwsze bloki w ramach nowego osiedla Chrzanowskie Błonia. Uzyskała wtedy cenę 139 zł za mkw., czyli w sumie wyszło niespełna 2,5 mln zł. Na tej podstawie burmistrz Robert Maciaszek szacuje, że podobna kwota może zasilić budżet gminy ze sprzedaży nieruchomości w rejonie Partyzantów, Śląskiej i Leśnej.
Obecnie opisywana działka jest wyceniana. Burmistrz szacuje, że na wiosnę będzie mógł ogłosić przetarg na sprzedaż tej nieruchomości.
Spora część pozyskanej kwoty ma być przeznaczona na modernizację ośrodka rekreacyjnego na Kątach.

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Pan burmistrz dobrze wiedział o co ci chodzi. A teraz udaje ze nie wie i nie chce się wypowiadać na ten temat , popieram tych ludzi którzy rozwiązali umowy, i mam nadzieję ze inni tez tak zrobią, te mieszkania to zwykła siema
Chrzanow wita
14:46, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Przecież burmistrz, to pachołek Tuska. Nie liczcie na to , że Wam pomoże. Trzeba zrobić referendum, tak jak w Krakowie i wybrać innego burmistrza. Wtedy może będzie lepiej.
Gieks
13:30, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
A co na to nasz Robert - może redakcja go dopytać, bo po budowie latał i wywiadów udzielał .......
:)
13:18, 2026-05-21
“Przełom” to moje ukochane dziecko
odloty molendowej..... nie dość, że komentujesz sama swoje artykuły to jeszcze przeprowadzasz wywiady sama ze sobą, przecież remsak nie jest w stanie zadać samodzielnie żadnego pytania. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bążur
10:35, 2026-05-21
0 0
tak,tak
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz