Fundacja wypożycza szpitalne łóżka - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Fundacja wypożycza szpitalne łóżka

Ewa Solak 09:00, 24.01.2020
Skomentuj Fundacja wypożycza szpitalne łóżka FOT. Z archiwum fundacji

Wielu chorym osobom łóżka wycofane ze szpitalnych oddziałów mogą się przydać w domach. Mają zabezpieczające barierki i regulację wysokości.

Fundacja na Rzecz Szpitala Powiatowego w Chrzanowie już rok temu planowała zorganizowanie takiej akcji. Niektóre wycofane przez szpital łóżka wystarczyło trochę podreperować.
- Obecnie dysponujemy sześcioma. Są różne, w zależności od potrzeb pacjenta, wypożyczamy te najbardziej dla nich przydatne - mówi Grzegorz Michalczyk prezes Fundacji na Rzecz Szpitala Powiatowego w Chrzanowie.
Mogą się one przydać osobom leżącym, których bliscy nie mogą zapewnić im odpowiednich łóżek z regulowaną wysokością czy barierką.
Wypożyczenie kosztuje od 50 zł za miesiąc, w zależności od rodzaju sprzętu.
- Jeśli zapotrzebowanie będzie większe, postaramy się zorganizować ich więcej - dodaje Michalczyk.

(Ewa Solak)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%