Zaułek wstydu w końcu posprzątany - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Zaułek wstydu w końcu posprzątany

Marek Oratowski 13:30, 18.12.2019
2 Zaułek wstydu w końcu posprzątany Teren został uporządkowany

Wiele razy apelowaliśmy o uporządkowanie skweru u zbiegu 29 Listopada i Garncarskiej. W środę w końcu zmienił oblicze.

Do tej pory był to prawdziwy zaułek wstydu. Do zagajnika sąsiadującego z budynkiem, w którym jest biuro ogłoszeń "Przełomu", wiele osób chodziło za potrzebą. W tym ścisłym centrum Chrzanowa leżało też mnóstwo śmieci.

W środowy ranek krzaki zostały wycięte, a śmieci zebrane. Na działce stoi kontener. Miejmy nadzieję, że ten teren odtąd będzie już czysty.

(Marek Oratowski)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (2)

voltarvoltar

0 0

Trzeba powiedzieć prawdę : W Chrzanowie Pseudo firma z pseudo właścicielem od lat utrzymuje pseudo porządek . Pseudo zamiatane drogi i pseudo sprzątane zieleńce mam nadzieję iż nowa Pani Burmistrz zrobi porządek z tym pseudo biznesmenem !!!!!!

19:29, 18.12.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

wszedzieparkingiwszedzieparkingi

0 0

Wstydem to są te wszystkie dzikie parkingi w okolicy Krakowskiej, Kadłubka czy właśnie Garncarskiej. Co innego brak miejsc parkingowych (nie wierzę, że wszystkie są zajęte np. przy PKP), a co innego konieczność podjechania pod sam zakład pracy, żeby przypadkiem się nie nachodzić. Jak widzę co się dzieje na użytkach np. przy Kadłubku (obok sklepu "Mlekovita" i "Pięterka" to szczerze czuje się jak w jakimś 3 świecie, gdzie nie obowiązują żadne przepisy porządkowe.

11:19, 19.12.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%