Stłuczka za stłuczką. Uważajcie na drogach - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Stłuczka za stłuczką. Uważajcie na drogach

Łukasz Dulowski 16:00, 03.12.2019
2 Stłuczka za stłuczką. Uważajcie na drogach We wtorek było momentami bardzo ładnie, a to może trochę uśpić czujność kierowców. Na zdjęciu droga w kierunku trzebińskiej Elektrowni Siersza

Pierwsze zimowe dni dają o sobie znać. We wtorek mieliśmy dwie kolizje na szosie wojewódzkiej między Chrzanowem a Libiążem.

Iwona Szelichiewicz, rzeczniczka chrzanowskiej policji, informuje, że do pierwszej kolizji doszło na Chrzanowskiej o godz. 8.55. Kierowca daewoo uderzył w tył toyoty. Otrzymał mandat.

Druga stłuczka miała miejsce 50 metrów dalej o godz. 9.05. Kobieta kierująca citroenem najechała na tył jeepa. Też dostała mandat.

 

(Łukasz Dulowski)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (2)

logiklogik

0 0

Trochę póżno te newsy.

16:45, 03.12.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Ruda21Ruda21

0 0

Tradycyjnie kierowców zaskoczyła zima.

17:02, 03.12.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%