W blasku pochodni ulicami Chrzanowa przeszedł Korowód Świętych (WIDEO) - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

W blasku pochodni ulicami Chrzanowa przeszedł Korowód Świętych (WIDEO)

Marek Oratowski 19:30, 27.10.2019 Aktualizacja: 20:50, 20.10.2025
3 W blasku pochodni ulicami Chrzanowa przeszedł Korowód Świętych (WIDEO) Uczestnicy korowodu przechodzą ulicą Krakowską

W niedzielny wieczór z kościoła Matki Bożej Różańcowej do świątyni w Kościelcu przemaszerowały osoby przebrane za ulubionych świętych.

Na czele korowodu jechało dwóch konnych. Za nimi podążali ci, dla których ważni są święci. Mieli ze sobą ich relikwie, zgromadzone w lokalnych parafiach.
Zobaczcie, jak uczestnicy Korowodu Świętych przechodzą przez centrum Chrzanowa (m.in. przemaszerowali ulicą Krakowską).

::video{"type":"single","item":"2626"}

(Marek Oratowski)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (3)

Stary KomuchStary Komuch

0 0

Judasz był?

20:08, 27.10.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

logiklogik

0 0

No niestety komuchy nie rozróżniają świętych od zdrajców Judaszów.

20:39, 27.10.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

darek63darek63

0 0

logik debila poznają juz po jedym Twoim zdaniu.

15:55, 29.10.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%