Korty przy basenie będą nie do poznania - przelom.pl
Zamknij

Korty przy basenie będą nie do poznania

10:12, 18.10.2019
Skomentuj Korty będą zadaszone, by można było na nich grać cały rok Korty będą zadaszone, by można było na nich grać cały rok

Trwają prace przy zadaszaniu kortów stojących obok "Cabańskiej fali". Co jeszcze zamierza inwestor, który wydzierżawił teren?

Przez długi czas na kortach trenowały dzieci i młodzież. Natomiast w przyległej nieruchomości funkcjonował lokal gastronomiczny. Część pomieszczeń zajmowali działacze Miejskiego WOPR w Chrzanowie. Jednak gmina miała inne plany. Wypowiedziała więc umowy WOPR-owi, który znalazł pomieszczenia na basenie. Prowadzący lokal musiał zamknąć interes.

Gmina szukała przez rok dzierżawcy terenu. Dopiero czwarty przetarg wyłonił podmiot skłonny zainwestować przy basenie. Wydzierżawił teren na 15 lat. Inwestor chce przykryć oba korty halą łukową oraz rozbudować budynek. Tak, by był to obiekt całoroczny. Prace już się rozpoczęły.

(Marek Oratowski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(11)

industrialindustrial

0 0

Koty będą zadaszone. by można było na nich grać cały rok.
Reasumując jakie koty? Po kropce piszemy zawsze z dużej litery.

10:35, 18.10.2019
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MarcinKajkowskiMarcinKajkowski

0 0

a po drugiej stronie basenu krytego wybudujcie wreszcie basen letni odkryty i skończcie temat że się nie da czy nie ma miejsca bo właśnie miejsce przy krytym basenie będzie doskonałe!

13:05, 18.10.2019
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Stary_mlody_zgredStary_mlody_zgred

0 0

Ja bym tam wolał porządny remont, mało tego... ROZBUDOWĘ! basenu krytego. Uważam, że jest to trochę ograniczone w naszym mieście. Sześć torów do pływania, a połowa zarezerwowana dla szkół. Na pozostałych trzech po cztery osoby na torze. Nie da się tak pływać. Dla jasności, nie mam nic do szkółek, ale uważam, że nasz basen jest zdecydowanie za mały! Dużo lepiej jest jechać do Oświęcimia. Nie dość, że tańszy, to jeszcze większy i do tego zawsze znajdzie się pusty tor. Czy dla takiego miasta powiatowego jak Chrzanów, wybudowanie porządnego basenu jest aż tak wielkim wyzwaniem?

13:23, 18.10.2019
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

industrialindustrial

0 0

W Libiążu otwarcie w marcu 2022 roku!

14:32, 18.10.2019
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Stary_mlody_zgredStary_mlody_zgred

0 0

Tak, wiem. Może odciąży się trochę Cabanska Fala.
A tak prywatnie to jestem ciekaw tego w Libiążu. Mam nadzieję, że będzie typu tego w Oświęcimiu ;)

15:02, 18.10.2019
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

K T O SK T O S

0 0

W Libiążu wielkościowo będzie taki sam jak w Chrzanowie i Trzebini czyli 25 metrów, natomiast taki jak w Oświęcimiu masz w Jaworznie. Co nie zmienia faktu że Libiąż odciąży przepełniony Chrzanów i to na plus. Jest plan za czasów poprzedniego dyrektora basenu w Chrzanowie aby rozbudować go do 50m pytanie co się z tym planem stało bo napewno za darmo nie był.

15:35, 18.10.2019
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

moje miastomoje miasto

0 0

Marcin Kajkowski gdzie ten basen na terenach zalewowych ?? tyle kasy wpitolić ...a jak przyjdzie wielka woda ? kto to ubezpieczy ??

19:06, 18.10.2019
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Alicja MolendaAlicja Molenda

0 0

Istnieje trzywariantowa koncepcja rozbudowy basenu w Chrzanowie. Być może obecny samorząd podejmie ten temat w związku z pomysłem budowy basenów letnich przywiezionym przez burmistrza ze Starachowic o czym pisaliśmy w papierowym wydaniu Przełomu.

19:17, 18.10.2019
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Stary_mlody_zgredStary_mlody_zgred

0 0

@K T O S dziękuję za informację, nie miałem o tym pojęcia ;) szkoda jednak bo liczyłem na coś większego w Libiążu :/
@ moje miasto nie wiem czemu ludzie uparli się na te odkryte baseny. Zysk przynoszą tylko w sezonie letnim, a tak to same koszty... Trzeba też myśleć finansowo. Kto będzie płacił 8zl/h na basenie odkrytym, jak za połowę ceny (nie wiem jakie są, tak tylko strzelam) może cały dzień siedzieć nad Balatonem?
Alicja Molenda dziękuję za informację, nie kupuje papierowej wersji przełomu, więc o tym także nie miałem bladego pojęcia :p :) pozdrawiam ;)

04:29, 19.10.2019
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Jan NawakJan Nawak

0 0

A co z pobliskim skateparkiem, będzie przebudowany?

06:16, 19.10.2019
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

darek63darek63

0 0

Droga Pani....Wystarczy zapytac mieszkancow Starchowic (prawie 70 tys)co.mysla o tych basenach.Nie robic sondy wśród paru osób.To jest żenada,smiechu warte.Nie dosc ze małe,to jeszcze b plytkie.Niech nie robią jaj.

07:59, 19.10.2019
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%