Miłosz Koźmin z Chrzanowa tradycyjnie wybrał się na grzyby do Puszczy Dulowskiej.
Tradycyjnie też wrócił z koszem pełnym grzybów. Tym razem, jak przyznaje, największy okaz to dość rzadki prawdziwek czerwonopory.
- Każdego dnie ten stół wygląda podobnie - zdradza pan Miłosz, wskazując na jeden ze swoich ostatnich zbiorów w tym roku.
industrial11:00, 07.10.2019
Dawno nie było artykułu o grzybach :)
karpon13:44, 07.10.2019
Pomijając "gorący temat" grzybobrania to może pokazalibyście chociaż jak ten "okaz" wygląda :)
22.06.2025
ALTANY, tarasy, wiaty garażowe, pergole, różnego r...
Pchli targ w tę niedzielę
W normalnych krajach....podkreślam ,normalnych o opłatach za sprzedaż staroci nawet nie słyszeli . Tutaj żebrzą z każdej strony. WSTYD !!! 😡😡😡
rudy
08:25, 2025-07-04
Wandale grasują w gminie Alwernia
Żeby nie było - naturalnie nie pochwalam takich zachowań z gatunku - "co nie moje a publiczne to można zepsuć, zbazgrać itp"
KKKK
08:04, 2025-07-04
Wandale grasują w gminie Alwernia
Przecież to jakieś szczyle małe. Wandal to kosze niszczy, ławki rozwala, a to to jakieś dzieciaczki z pisaczkami którym się nudziło to zrobili bazgroły, za dzieciaka się mnóstwo dupereli robi
KKKK
08:00, 2025-07-04
OPINIA. Książki się nie tylko czyta, panie burmistrzu
Człowieka z klasą trudno zdefiniować lecz łatwo zauważyć.
killuminati
03:06, 2025-07-04