W kościele pojawią się kamery - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

W kościele pojawią się kamery

Marek Oratowski 15:20, 05.08.2019
3 W kościele pojawią się kamery Kamery pojawią się w największym kościele w Chrzanowie jeszcze latem

W kościele Matki Bożej Różańcowej w Chrzanowie już niedługo ma działać monitoring wizyjny.

O tych planach proboszcz poinformował w niedzielę publicznie wiernych. Powiedział, że jest na etapie wyboru firmy, która zamontuje kamery.

- Chciałem uspokoić wszystkich, że nie będą one skierowane na modlących się, ale na ołtarz, wyjścia oraz zaplecze, gdzie czasem dochodziło do różnych zdarzeń. Na przykład nie nagłaśnialiśmy tego, ale zdarzało się, że ministrantom ginęły telefony komórkowe - sprecyzował ks. Grzegorz Pieróg.

Bieżące nagrania z kamer będą przechowywane przez miesiąc. Do tej pory parafialnych obiektów strzegła zdalnie firma ochroniarska, która w razie potrzeby pojawiała się na miejscu.

(Marek Oratowski)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (3)

Adaś NiezgódkaAdaś Niezgódka

0 0

Tylko żeby nie była to firma byłych ubeków

15:37, 05.08.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

jolandajolanda

0 0

Adaś- no co ty? oni teraz na stanowiskach siedzą, będzie monitoring tacy? ha ha ha

16:38, 06.08.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AntoninkaAntoninka

0 0

No i super, ilość wiernych będzie prościutka do ustalenia, to bezcenne, oczy im szerzej otworzy.

20:48, 06.08.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%