Przetarg na wywóz śmieci. Podejście numer dwa - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Przetarg na wywóz śmieci. Podejście numer dwa

Agnieszka Filipowicz 17:06, 31.07.2019
Skomentuj Przetarg na wywóz śmieci. Podejście numer dwa

Związek Międzygminny Gospodarka Komunalna w Chrzanowie dziś ogłosił kolejny przetarg na odbiór odpadów z trzech gmin w okersie od 1 stycznia 2020 r. do 30 września 2023 r. Zakres zamówienia, w porównaniu z poprzednim, został okrojony.

Zamówienie obejmuje odbiór śmieci, ich transport na składowisko w Balinie oraz wyposażenie właścicieli nieruchomości w pojemniki. Jego wartość oszacowano na 28 884 000 zł netto. Nie obejmuje natomiast zorganizowania Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w trzech gminach (przewidywany jest odrębny przetarg na to zadanie).

Tak zdecydował zarząd związku gospodarki komunalnej po sytuacji z połowy lipca, kiedy to unieważniono przetarg. Wówczas wpłynęła tylko jedna oferta, która niemal o 100 procent przekroczyła wartość zamówienia. Przy zaproponowanej wtedy cenie, opłata za śmieci wynosiłaby około 30 zł od jednego mieszkańca.

Czy tym razem uda się rozstrzygnąć przetarg? To będzie wiadomo za kilka tygodni. Termin składania ofert upływa 4 września.

(Agnieszka Filipowicz)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%