Zderzenie ze służbą drogową na autostradzie A4 - przelom.pl
Zamknij

Zderzenie ze służbą drogową na autostradzie A4

17:00, 28.07.2019
Skomentuj Volvo uderzyło w tył samochodu służby drogowej. FOT. OSP GROJEC Volvo uderzyło w tył samochodu służby drogowej. FOT. OSP GROJEC

W niedzielę strażacy z Chrzanowa i Grojca mieli pełne ręce roboty. Autostrada znów przypomniała o sobie.

Do zderzenia osobowego volvo z samochodem służby drogowej doszło na pasie Kraków - Katowice, kilkaset metrów przed wiaduktem na Głowackiego w Trzebini (trasa na zalew Chechło). W tym rejonie trwa remont autostrady.

- Panowie ze służby autostradowej rozkładali znaki. Pani kierująca volvo mówiła, że się zagapiła. Wszystko wyglądało bardzo groźnie. Na szczęście skończyło się na strachu - relacjonuje Radosław Halski, naczelnik OSP Grojec. Jednostka ta razem z JRG Chrzanów uczestniczyła w akcji.

Volvo zjechało z pasa autostradowego do rowu. Nikt nie odniósł obrażeń.

 

(Łukasz Dulowski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

markxmarkx

0 0

Ciągłe rementy,złe oznakowanie i oświetlenie np.węzła Balińskiego zbierają żniwo !!!

06:10, 29.07.2019
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%