Było tak dobrze, że nie wiadomo, jak zacząć. W czwartek wieczorem Jerzy Styczyński i Krzysztof Wałecki wystąpili w Dworze Zieleniewskich.
Absolutna pierwsza liga, jeśli chodzi o grę na gitarze! Jerzy Styczyński od początku lat 80. na stałe jest związany z grupą Dżem. Z kolei Krzysztof Wałecki w latach 1996-2000 był wokalistą Oddziału Zamkniętego. Od 2005 r. Wałecki śpiewa w zespole Vintage. I właśnie kompozycje tej formacji przeważały podczas czwartkowego koncertu.
Zobacz więcej zdjęć z czwartkowego koncertu w Dworze Zieleniewskich
Vintage łączy tradycyjnego przebojowego rocka z cięższym brzmieniem, choć z uwagi na akustyczne wykonanie utworów nie było tak bardzo słychać tego ciężaru, choćby w piosence "Wielki Zen".
Na scenie pojawiła się też partnerka Jerzego Styczyńskiego - Urszula Fryzka. Zaśpiewała anglojęzyczne hity, m.in. balladę z lat 80. "Time after time" autorstwa Cyndi Lauper i Roba Hymana.
Niektórzy uczestnicy koncertu byli trochę zaskoczeni, gdy w pewnym momencie na sali pojawił się tort, a Jerzy Styczyński dostał do potrzymania sztuczne ognie. Następnie Mirosław Witoń, szef Dworu Zieleniewskich, złożył Styczyńskiemu życzenia. Otóż w czwartek, 16 lutego, Styczyński obchodził 54. urodziny.
Łukasz Dulowski

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
Wakacje marzeń za 10tys. to chyba w sosnowcu tylko 🤣🤣🤣
Skit
16:21, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Radni chcieli sesji nadzwyczajnej, ale jak widać, burmistrz Latko troszczy się szybciej i sprawniej o mieszkańców i już jest spotkanie, dziękujemy!
absurd
15:13, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Pan burmistrz dobrze wiedział o co ci chodzi. A teraz udaje ze nie wie i nie chce się wypowiadać na ten temat , popieram tych ludzi którzy rozwiązali umowy, i mam nadzieję ze inni tez tak zrobią, te mieszkania to zwykła siema
Chrzanow wita
14:46, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Przecież burmistrz, to pachołek Tuska. Nie liczcie na to , że Wam pomoże. Trzeba zrobić referendum, tak jak w Krakowie i wybrać innego burmistrza. Wtedy może będzie lepiej.
Gieks
13:30, 2026-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz