Uczniowie odebrali świadectwa. Pora na wakacje - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Uczniowie odebrali świadectwa. Pora na wakacje

Marek Oratowski 08:00, 19.06.2019
2 Uczniowie odebrali świadectwa. Pora na wakacje Świadectwa z paskiem prezentują Katarzyna Lach (z lewej) i Martyna Śliwa

W środę uczniowie dostali szkolne świadectwa. Ci pracujący systematycznie przez cały rok mieli na nim biało-czerwony pasek.

Uczestniczyliśmy w zakończeniu roku starszych klas z SP nr 1 w Chrzanowie. Początek uroczystości był smutny. Wszyscy uczcili pamięć nauczycielki Jadwigi Ostrowskiej. Nie doczekała emerytury. Przegrała walkę z chorobą.

Potem przyszedł czas na wręczenie złotych i srebrnych laurów oraz świadectw z biało-czerwonym paskiem. Otrzymały je. m.in. Martyna Śliwa i Katarzyna Lach z klasy 7b.

- Trzeba było mocno przysiąśc w domu nad książkami. Ale teraz będzie można wypocząć. Między innymi niedługo polecę do Grecji - zwierzyła się Martyna Śliwa.

Katarzyna Lach dostała też specjalne gratulacje za stuprocentową frekwencję. Nie opuściła nawet godziny.

 

 

(Marek Oratowski)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (2)

Papuga13Papuga13

0 0

GRATULACJE dziewczyny!

08:02, 19.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ingridingrid

0 0

Co za mądre zdanie: "Ci pracujący systematycznie przez cały rok mieli na nim biało-czerwony pasek.". A jak ktoś miał jedną czwórkę więcej i pracował równie systematycznie albo nawet więcej, to co? Albo ktoś pracował systematycznie, starał się, ale nie udało się mieć samych piątek? To już gorszy uczeń? Gorsze dziecko? Bardzo motywujące zdanie dla "niepaskowych" dzieci. Słabo Przełom, słabo!

19:54, 19.06.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%