30 minut po zdarzeniu, sytuacja w parku rozrywki w Zatorze, wróciła do normy.
- Otrzymaliśmy informację, że trzy osoby zostały porażone piorunem, ale to się nie potwierdziło. Na wszelki wypadek trafiły jednak do szpitala - informuje Małgorzata Jurecka, rzeczniczka oświęcimskiej policji.
- Mieliśmy wyładowanie atmosferyczne. Piorun uderzył w piorunochron budynku gastronomicznego. Potężny huk spowodował panikę. Ludzie zaczęli biegać i dwie dorosłe osoby zderzyły się głowami. Potrzebowały opieki medycznej. Do szpitala trafił też jeszcze nastolatek, który w wyniku tego zdarzenia doznał szoku, po prostu się przestraszył. Wszyscy byli w pobliżu wspomnianego budynku - relacjonuje Krystian Kojder, rzecznik prasowy zatorskiego parku rozrywki. Zapewnia też, że służby Energylandii sprawnie zadziałały i po 30 minutach park zaczął normalnie funkcjonować.

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
“Przełom” to moje ukochane dziecko
odloty molendowej..... nie dość, że komentujesz sama swoje artykuły to jeszcze przeprowadzasz wywiady sama ze sobą, przecież remsak nie jest w stanie zadać samodzielnie żadnego pytania. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bążur
10:35, 2026-05-21
Nocne oczekiwanie na diagnostykę
umieralnią w chrzanowie siedlisku komuchów i POwskich *%#)!& kieruje funkcjonariusz Baranowski oraz Gęba sędzia piłkarski. obaj reprezentują nurt głębokiego zidiocenia PO
bążur
10:31, 2026-05-21
Mieszkańcy dostali ostrzeżenie. Chodzi o próby włamań d
Ciekawe jakby się tak ktoś włamał i zastał osobę w środku. Przecież można zawału dostać na widok włamywacza. Co z tego, że ktoś zachowa ostrożność będąc w zamkniętym mieszkaniu jak nic nie zrobi gdy się ktoś włamie. Może wyjściem byłaby kamerka nad drzwiami. Mogłaby odstraszyć delikwenta, a poza tym w razie czego nagrać. Chyba innej opcji by się zabezpieczyć nie ma.
Janka
10:22, 2026-05-21
Komu burmistrz Alwerni umorzyła podatek za ubiegły rok
rolnikom to nigdy nie dogodzi a to za cieplo i susza a to za zimno i omrozi a to za mokro i zgnije i tylko doplaty odszkodowania i umazania podatku
@hotin
09:59, 2026-05-21
0 0
Po 30 czego park zaczął funkcjonować normalnie. Czytajcie przed publikacją co piszecie.. To nie boli!
0 0
Po 30 minutach, oczywiście.
0 0
W Zatorze także już działacie? Nie ma ciekawych tematów, zdarzeń z własnego podwórka?
0 0
Nie ma ciekawych zdarzeń z podwórka. Pobudowali ronda, ludzie stoją w korkach, ruch spowolnił, tempo życia spadło, to co ma się dziać? Zarżnęli życie. Z Dulowej żeby załatwić sprawę w Chrzanowie trzeba poświęcić pół dnia - z czego połowę na stanie w korkach i pokonywanie rond. Aby załatwić. Coś w Lgocie jadąc z Oświęcimia albo Chełmka, potrzeba poświęcić cały dzień, a tu tylko latające reklamóweczki i inne pierdołeczki.. marazm i "nicniedziejstwosię" - lans młodych "włodarzy" i innych działaczy - parodia jednym słowem dobrze zorganizowanego powiatu, gmin i miasteczek.
0 0
No własnie więc jest problem,którym taki pisarz powinien się zająć.A nie czekać co podrzuci rzeczniczka policji na dodatek oświęcimskiej.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz