Niektórym trudno się było rozpoznać, ale ze wzruszeniem witali się słysząc nazwisko zapamiętane w średniej szkole. Byli uczniowie fablokowskiego technikum mieli co świętować.
Na spotkanie klasy elektroprzemysłowej do Trzebini przybyła większość 36 - osobowego składu, a także kilku profesorów.
- Wspaniali uczniowie. Trzymali się razem. Bardzo miło wspominam lata pracy z nimi - przyznaje Janina Stec, emerytowana nauczycielka matematyki.
Pośród większości chłopaków, wśród maturzystów klasy elektroprzemysłowej rocznika 1969 znalazły się cztery dziewczyny.
- Chłopcy nigdy nam nie dokuczali, wręcz przeciwnie, zawsze byli pomocni. Wszyscy czujemy się dziś, jakbyśmy wczoraj razem siedzieli w ławkach - przyznaje Stanisława Czak.
Więcej o tym, jak byli uczniowie wspominają lata spędzone w Technikum Mechaniczno - Elektrycznym (dziś Powiatowe Centrum Edukacyjne) przeczytacie w jednym z najbliższych wydań "Przełomu". Będą też archiwalne zdjęcia.

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Trzeba być niezłym frajerem żeby zapłacić więcej niż za mieszkanie na własność.
Adam
18:25, 2026-05-21
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
Przypominam że państwo nigdy nic nie daje zadarmo . Ani samorządy jednemu dadzą a innym muszą zabrać więc ciemnoty ludzie maciaszek nie wciskaj
Yoop
18:22, 2026-05-21
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
Brawo za pomysł. Każdy pomysł zatrzymywania mieszkańców pożądany. Robert, jesteśmy z i za Tobą!
Endriu
17:10, 2026-05-21
Komu burmistrz Alwerni umorzyła podatek za ubiegły rok
Poprosimy o zestawienie z każdej z gmin naszego powiatu, bo w małej Alwerni skala zdecydowania mniejsza niż w Trzebini i Chrzanowie, a ponoć jest tam co czytać
Jerry
17:09, 2026-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz