Opozycja chce, żeby obrady w związkach były na żywo - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Opozycja chce, żeby obrady w związkach były na żywo

Łukasz Dulowski 10:36, 07.02.2019
5 Opozycja chce, żeby obrady w związkach były na żywo Opozycyjni radni z klubów: Wspólny Chrzanów oraz PiS

Chodzi o transmitowanie on-line zgromadzeń związku śmieciowego i komunikacyjnego. W skład tych zgromadzeń wchodzą samorządowcy z trzech gmin: Chrzanowa, Trzebini i Libiąża. Rozmawiają o istotnych sprawach dla mieszkańców.

Transmisja on-line to wspólna propozycja radnych z klubu Wspólny Chrzanów i radnych z klubu Prawo i Sprawiedliwość, stanowiących w radzie miejskiej opozycję.

- Podczas obrad zgromadzenia związku (jednego i drugiego) zapadają bardzo ważne decyzje dotyczące mieszkańców. Transmisja zapewni większą transparentność działań - podkreśla Andrzej Filipczak ze Wspólnego Chrzanowa.

Żeby obrady były dostępne on-line, trzeba zmienić statuty związków, czyli dodać punkt, że tego rodzaju spotkania są transmitowane i nagrywane, a także udostępniane na stronach internetowych obu związków.

 

(Łukasz Dulowski)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (5)

jurekjurek

0 0

Prawidłowo. Przecież PO wcy nie mają nic do ukrycia

11:31, 07.02.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

haslerhasler

0 0

W przeciwieństwie do dewloperów PISoBOLSZEWII ?

12:16, 07.02.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

witekwitek

0 0

Też popieram. Nic o nas bez nas.

13:39, 07.02.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

jurekjurek

0 0

hasler przecież Ghonkiewicz jest z Peło

13:44, 07.02.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

stary zgredstary zgred

0 0

I co z tego? Przecież wszystko co istotne można obgadać na mieście, a na posiedzeniu przegłosować formalnie to co wcześniej ustalono. Wiara w magiczną moc demokracji bezpośredniej znowu się umacnia, a ma niewiele wspólnego ze światem realnym.

14:19, 08.02.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%