Zainteresowanie jam session przerosło oczekiwania organizatorów (wideo) - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Zainteresowanie jam session przerosło oczekiwania organizatorów (wideo)

Ewa Solak 08:30, 09.12.2018 Aktualizacja: 02:32, 01.10.2025
1 Zainteresowanie jam session przerosło oczekiwania organizatorów (wideo) Na scenie: Wojciech Ziegler – gitara, Eryk Gruca – perkusja, Michał Pieszczyński - flet, Maciej Sobczak – perkusja, Tomasz Latko - bas

Pomysł na spontaniczne, improwizowane granie lokalnych muzyków był trafiony. W sobotę w Starej Kotłowni w Chrzanowie zakotłowało się artystycznie.

- Chodziło o to, żeby zorganizować tu coś muzycznie nowego. Na ziemi chrzanowskiej jest naprawdę wielu artystów, chcących pokazać swoje możliwości. Jam session to spontaniczne granie, które podoba się wielu osobom - mówi Konrad Wicher z MOKSiR Chrzanów.


Do pierwszej edycji jam session zgłosiło się ponad 20 osób grających na różnych instrumentach. Zainteresowanie przerosło oczekiwania organizatorów. Dlatego postanowili zorganizować drugą edycję, zaplanowaną na styczeń.

::video{"type":"single","item":"1450"}

(Ewa Solak)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

TSATSA

0 0

Brawo

08:19, 10.12.2018
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%