Sześć zastępów straży pożarnej gasiło pożar w Libiążu - przelom.pl
Zamknij

Sześć zastępów straży pożarnej gasiło pożar w Libiążu

12:07, 14.09.2018
Skomentuj

Ogień wybuchł po północy przy ul. 1 Maja. Doszczętnie spłonął drewniany budynek gospodarczy. Mieszkańcy spekulują, że to podpalenie.

- Informację o pożarze dostaliśmy z numeru 112. Na miejsce pojechały trzy zastępy JRG i trzy zastępy OSP. Akcja gaśnicza trwała ponad godzinę - mówi kpt. Grzegorz Michalczyk z Komendy Powiatowej PSP w Chrzanowie.

W drewnianym budynku nie było nikogo. Podczas pożaru ogień przeniósł się także na dach sąsiedniej nieruchomości - budynku usługowego. Na szczęście sytuację dość szybko udało się opanować. Nikomu nic się nie stało.

Mieszkańcy spekulują, że mogło to być podpalenie.

- To wstępna hipoteza. Kluczowa będzie opinia biegłego - tłumaczy Katarzyna Dąbkowska, rzeczniczka prasowa chrzanowskiej policji.

(Eliza Jarguz-Banasik)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(1)

Papuga13Papuga13

0 0

A dlaczego nie ma ani słowa o spalonym pomieszczeniu na wyrzucane wieńce przy cmentarzu koło Barbary?

12:26, 14.09.2018
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%