Meteorolodzy ostrzegają. W środę po południu lub wieczorem nad powiatem chrzanowskim może rozpętać się burza z gradem. Prawdopodobieństwo załamania się pogody wynosi 80 procent.
Synoptyk Tomasz Knopik z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie przesłał w środę w południe ostrzeżenie do chrzanowskiemu centrum zarządzania kryzysowego.
- Na 85 proc. będzie padać deszcz. Prawdopodobieństwo wystąpienia gradu to 80 proc. Pamiętajmy więc o tym np. parkując samochód. Jeśli możemy schowajmy go do garażu lub pod wiatę. Broń Boże nie zostawiajmy auta przy drzewach - przypomina Dominik Ciaputa, dyżurny Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Chrzanowie.
Wiatr może wiać z prędkością 75 kilometrów na godzinę. Ostrzeżenie obowiązuje od godziny 15 w środę do godz. 6 w czwartek.
(jk)

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
“Przełom” to moje ukochane dziecko
odloty molendowej..... nie dość, że komentujesz sama swoje artykuły to jeszcze przeprowadzasz wywiady sama ze sobą, przecież remsak nie jest w stanie zadać samodzielnie żadnego pytania. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bążur
10:35, 2026-05-21
Nocne oczekiwanie na diagnostykę
umieralnią w chrzanowie siedlisku komuchów i POwskich *%#)!& kieruje funkcjonariusz Baranowski oraz Gęba sędzia piłkarski. obaj reprezentują nurt głębokiego zidiocenia PO
bążur
10:31, 2026-05-21
Mieszkańcy dostali ostrzeżenie. Chodzi o próby włamań d
Ciekawe jakby się tak ktoś włamał i zastał osobę w środku. Przecież można zawału dostać na widok włamywacza. Co z tego, że ktoś zachowa ostrożność będąc w zamkniętym mieszkaniu jak nic nie zrobi gdy się ktoś włamie. Może wyjściem byłaby kamerka nad drzwiami. Mogłaby odstraszyć delikwenta, a poza tym w razie czego nagrać. Chyba innej opcji by się zabezpieczyć nie ma.
Janka
10:22, 2026-05-21
Komu burmistrz Alwerni umorzyła podatek za ubiegły rok
rolnikom to nigdy nie dogodzi a to za cieplo i susza a to za zimno i omrozi a to za mokro i zgnije i tylko doplaty odszkodowania i umazania podatku
@hotin
09:59, 2026-05-21
0 0
ola Boga! Żywioł na oszczędził...!!! z ruchu chmur na meteox.com dało sie wywróżyć że nas ominie...
0 0
Buuhahaha, jeszcze w życiu się tak nie uśmiałam jak po komentarzu proroka. Końców świata przeżyłam już ze 3 i jakoś jeszcze świat istnieje. Burza przyszła i poszła, popadało DESZCZU trochę, powiało wiatru a na koniec pojawiła się piękna tęcza:) Po deszczu zawsze wychodzi słońce!!! :)
0 0
prorok 2000
a ja głupia chciałam umowę na telefon przedłużyć...
0 0
Zaiste koniec Świata jest Bliski !!!! Zaiste powiadam Wam pozostało 5 miesięcy i przepowiednia majów i królowy z saby sie wypełni ! biada wszystkim ktorzy grzeszą albowiem nie beddzie dla nich zbwaienia !!!!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz