49-letni Jan Banaszak został naczelnikiem wydziału organizacyjnego i spraw administracyjno-gospodarczych w trzebińskim magistracie. Zastąpił na tym stanowisku Mariana Palucha, który odszedł na emeryturę.
Jan Banaszak pracę w urzędzie zaczął w 1993 roku. Pracował na dzienniku podawczym. Zajmował się również zadaniami związanymi z ochotniczymi strażami pożarnymi, następnie obsługą administracyjną straży miejskiej. Przez ostatnie dziesięć lat kierował referatem obsługi burmistrza i urzędu.
Przed nim trudne zadanie - organizacja jesiennych wyborów samorządowych.
- Jest wiele zmian, z którymi musimy się zmierzyć - przyznaje.

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Radni chcieli sesji nadzwyczajnej, ale jak widać, burmistrz Latko troszczy się szybciej i sprawniej o mieszkańców i już jest spotkanie, dziękujemy!
absurd
15:13, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Pan burmistrz dobrze wiedział o co ci chodzi. A teraz udaje ze nie wie i nie chce się wypowiadać na ten temat , popieram tych ludzi którzy rozwiązali umowy, i mam nadzieję ze inni tez tak zrobią, te mieszkania to zwykła siema
Chrzanow wita
14:46, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Przecież burmistrz, to pachołek Tuska. Nie liczcie na to , że Wam pomoże. Trzeba zrobić referendum, tak jak w Krakowie i wybrać innego burmistrza. Wtedy może będzie lepiej.
Gieks
13:30, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
A co na to nasz Robert - może redakcja go dopytać, bo po budowie latał i wywiadów udzielał .......
:)
13:18, 2026-05-21
0 0
Hmmm... nie bardzo rozumiem. Nie ma gospodarza w gminie, a dokonują się zmiany na kierowniczym stanowisku?
0 0
wiadomo ile zarobi?
0 0
noo, dobra zmiana działa... pelerynka niewidka
0 0
Szkoda tego urzędu.
Brak mu szczęścia do pozyskania dobrej i fachowej kadry kierowniczej.
0 0
Na układy nie ma rady... niestety.
0 0
A mnie się właśnie wydaje że właściwy człowiek na właściwym miejscu, powodzenia Panie Janie.
0 0
O układach przekonamy się, patrząc na skład komisji wyborczych. Było jakąś normą kto był w komisji w danym okręgu. Np córeczka emeryta od lat była w składzie komisji w Zakładzie karnym. Nawiasem mówiąc będzie zmiana na stanowisku dyrektora MBP?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz