Króliki stanęły na krzeszowickim Rynku (ZDJĘCIA) - przelom.pl
Zamknij

Króliki stanęły na krzeszowickim Rynku (ZDJĘCIA)

18:50, 25.03.2018
Skomentuj Wiklinowe króliki wykonała Anna Koblak z Krzeszowic Wiklinowe króliki wykonała Anna Koblak z Krzeszowic

Dawno nie było tak kolorowo w centrum Krzeszowic. Mieszkańcy sami się o to postarali, przynosząc piękne, własnoręcznie wykonane palmy. Koszyk Wielkanocny przyciągnął mnóstwo osób.

W Rynku trwał kiermasz rękodzieła. Stanęły tam także namioty z wielkanocnymi potrawami, przyrządzonymi przez panie z kół gospodyń. Wszyscy mogli się najeść do syta żurkiem z jajkiem, mazurkami i innymi smakołykami.

W trakcie imprezy zorganizowano również zbiórkę żywności dla najuboższych rodzin z gminy Krzeszowice. Prowadzili ją pracownicy urzędu, a pomagała żona burmistrza, Anna Gregorczyk.

Sporo radości miały maluchy. Były m.in. warsztaty malowania pisanek. Jak magnes działały ogromne, wiklinowe króliki wykonane przez mieszkankę Annę Koblak. Każdy chciał mieć z nimi zdjęcie.

(Ewa Solak)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%