Rodzice trzylatka z Dulowej do czerwca muszą zebrać milion złotych na leczenie syna. W niedzielę, w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Krzeszowicach, rozpocznie się wielka akcja charytatywna. Dochód z niej zostanie przekazany na pomoc chłopcu.
Kacperek Łabuzek, u którego w ubiegłym roku zdiagnozowano raka, przebywa w krakowskim szpitalu. Przeszedł silną chemioterapię, a ostatnio lekarze przeszczepili mu komórki macierzyste. Ostatnim etapem po przeszczepie i radioterapii jest immunoterapia. Chłopczyk musi dostać 20 dawek leku, który nie jest refundowany i kosztuje milion złotych. Na szczęście, dzięki wsparciu ludzi dobrej woli, brakuje już niewiele pieniędzy.
18 marca w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Krzeszowicach odbędzie się akcja charytatywna dla Kacperka. Start o godz. 13.00. Planowane zakończenie o godz. 16.00.
W programie imprezy wiele atrakcji m.in :
- rozgrywki piłki halowej,
- występ służb mundurowych,
- obecność brygady antyterrorystów oraz wojska,
- występ cheerleaderek,
- ekspozycja broni sportowej oraz kolekcjonerskiej,
- pokaz sekcji kickboxingu pod kierunkiem mistrzów,
- licytacje znakomitych nagród ( pobyt w salonach odnowy i salonach fryzjerskich, spotkanie z brygadą antyterrorystów i wiele innych),
- konkursy dla dzieci i wartościowe nagrody,
- stoiska Wojska Polskiego oraz inne m.in. z pluszakami, zabawkami, książkami itp.
Cały czas wolontariusze będą zbierać do puszek datki na leczenie chłopca.
Tu można wpłacać pieniądze dla Kacpra
Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym "Kawałek Nieba"
Bank BZ WBK 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374 Tytułem: "1295 pomoc dla Kacpra Łabuzek" ; wpłaty zagraniczne - foreign payments to help Kacper: Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym "Kawałek Nieba" PL31109028350000000121731374 swift code: WBKPPLPP Bank Zachodni WBK Title: "1295 Help for Kacper Labuzek".
Aby przekazać 1% podatku dla Kacperka: należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243 oraz w rubryce Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%` wpisać "1295 pomoc dla Kacpra Łabuzek".

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
Brawo za pomysł. Każdy pomysł zatrzymywania mieszkańców pożądany. Robert, jesteśmy z i za Tobą!
Endriu
17:10, 2026-05-21
Komu burmistrz Alwerni umorzyła podatek za ubiegły rok
Poprosimy o zestawienie z każdej z gmin naszego powiatu, bo w małej Alwerni skala zdecydowania mniejsza niż w Trzebini i Chrzanowie, a ponoć jest tam co czytać
Jerry
17:09, 2026-05-21
Komu burmistrz Alwerni umorzyła podatek za ubiegły rok
Brawo pani burmistrz z Alwerni, pomoc takim chorym jak ja jest potrzebna. Ja jestem w Trzebini i burmistrz tego miasta wysłał na mnie urząd skarbowy a nie umorzył, Jestem teraz w koszmarnej sytuacji, bez wyjścia‼️‼️‼️
YuMi
16:44, 2026-05-21
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
Wakacje marzeń za 10tys. to chyba w sosnowcu tylko 🤣🤣🤣
Skit
16:21, 2026-05-21
0 0
A moze cos więcej. Adres fundacji która wspiera leczenie dziecka, konto bankowe na które można wpłacać... Czy 1% podatku można przekazać?
0 0
Dzień dobry
Dołączyłam do tekstu te dane.
0 0
Dziękuję. Na wskazane konto BZWBK przelaliśmy w miarę możliwości. PIT rozliczymy w przyszłym tygodniu więc 1% zasili pomoc dla Kaspra. Trzymamy kciuki!
0 0
Kraków Prokocim najlepsze miejsce dla chorych dzieci ale niekiedy i najlepsi specjaliści nie pomogą. Trzymamy kciuki prof Balwierz to znakomita specjalistka.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz