W poniedziałek 25 września widzowie Polsatu Cafe zobaczą pierwszy odcinek "Po drugiej stronie lustra". Specjaliści z kliniki medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej pomogą kobietom, którym los odebrał urodę i wiarę w siebie. W gronie fachowców znalazła się pochodząca z Chrzanowa lek. med. Ewa Banduła-Pyka.
"Los napisał dla piętnastu bohaterek często dramatyczny scenariusz, ale nasi eksperci napiszą nowy szczęśliwy rozdział i otworzą im drzwi do życia bez kompleksów" - piszą o nowym programie jego autorzy. Był kręcony w Panek Clinic w Warszawie. Pracuje tam lekarka pochodząca z Chrzanowa, specjalistka medycyny estetycznej.
- To było moje pierwsze doświadczenie pracy z kamerą. Na szczęście nie drżały mi ręce. Lekarska rutyna wzięła górę nad emocjami towarzyszącymi nagraniom - przekonuje lek. med. Ewa Banduła-Pyka. Skończyła I LO w Chrzanowie i Śląską Akedemię Medyczną w Zabrzu. Obecnie jest w trakcie przewodu doktorskiego.
Powstało dziesięć odcinków. Można je oglądać w Polsat Cafe od 25 września w każdy poniedziałek o godz. 21.

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Przecież burmistrz, to pachołek Tuska. Nie liczcie na to , że Wam pomoże. Trzeba zrobić referendum, tak jak w Krakowie i wybrać innego burmistrza. Wtedy może będzie lepiej.
Gieks
13:30, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
A co na to nasz Robert - może redakcja go dopytać, bo po budowie latał i wywiadów udzielał .......
:)
13:18, 2026-05-21
“Przełom” to moje ukochane dziecko
odloty molendowej..... nie dość, że komentujesz sama swoje artykuły to jeszcze przeprowadzasz wywiady sama ze sobą, przecież remsak nie jest w stanie zadać samodzielnie żadnego pytania. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bążur
10:35, 2026-05-21
Nocne oczekiwanie na diagnostykę
umieralnią w chrzanowie siedlisku komuchów i POwskich *%#)!& kieruje funkcjonariusz Baranowski oraz Gęba sędzia piłkarski. obaj reprezentują nurt głębokiego zidiocenia PO
bążur
10:31, 2026-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz