Zuzanna Zakrzewska z Trzebini jest absolwentką pedagogiki, wizażystką i charakteryzatorką. Fot. Archiwum prywatne Zuzanny Zakrzewskiej.
28-latka jest drugą reprezentantką ziemi chrzanowskiej w telewizyjnej produkcji Polsatu. Zgłosiła się na casting, by pokazać innym dziewczynom, że krągłe kształty nie są powodem do kompleksów, a piękno to nie tylko ładna buzia, ale także wnętrze.
- Długo się zastanawiałam, czy wysłać zgłoszenie. Bałam się hejtu. Jako nastolatka zmagałam się z wieloma kompleksami. Zdarzało się, że rówieśnicy docinali mi, bo byłam wyższa i nie nosiłam rozmiaru 34. Dziś znam swoją wartość. Udziałem w programie Supermodelka Plus Size chce przekonać inne dziewczęta o krągłych kształtach, by w siebie uwierzyły - mówi Zuzanna Zakrzewska.
Do domu modelek dostała się podczas pierwszego castingu. W środę dołączyła do niej Wiktoria Kula, 19-letnia chrzanowianka, która także bierze udział w programie Polsatu.

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Radni chcieli sesji nadzwyczajnej, ale jak widać, burmistrz Latko troszczy się szybciej i sprawniej o mieszkańców i już jest spotkanie, dziękujemy!
absurd
15:13, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Pan burmistrz dobrze wiedział o co ci chodzi. A teraz udaje ze nie wie i nie chce się wypowiadać na ten temat , popieram tych ludzi którzy rozwiązali umowy, i mam nadzieję ze inni tez tak zrobią, te mieszkania to zwykła siema
Chrzanow wita
14:46, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Przecież burmistrz, to pachołek Tuska. Nie liczcie na to , że Wam pomoże. Trzeba zrobić referendum, tak jak w Krakowie i wybrać innego burmistrza. Wtedy może będzie lepiej.
Gieks
13:30, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
A co na to nasz Robert - może redakcja go dopytać, bo po budowie latał i wywiadów udzielał .......
:)
13:18, 2026-05-21
0 0
I co w związku z tym?
0 0
a ten program + size, to też PIS-u?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz