Na ul. Trzebińskiej w Chrzanowie autobus potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych 12-letnią dziewczynkę. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że chrzanowianka wbiegła na pasy na czerwonym świetle.
Na ul. Trzebińskiej w Chrzanowie autobus potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych 12-letnią dziewczynkę. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że chrzanowianka wbiegła na pasy na czerwonym świetle.
Informację o wypadku policja otrzymała we wtorek około godz. 21. Pogotowie zabrało ranną do chrzanowskiego szpitala, gdzie została hospitalizowana. Funkcjonariusze przesłuchali kierowcę autobusu. 51-letni mieszkaniec Hecznarowic był trzeźwy. Z tego, co do tej pory ustalili policjanci wynika, że nieletnia nagle wbiegła na jezdnię. Trwa ustalanie wszystkich okoliczności i przyczyn wypadku. To, jaki był rzeczywiście przebieg wydarzeń, będzie wiadomo dopiero po zakończeniu prowadzonego postępowania.
***
Chrzanowscy policjanci zatrzymali we wtorek dwóch mężczyzn w wieku 25 i 34 lat. Próbowali oni sprzedać w punkcie skupu złomu metalowe elementy piecyków gazowych i baterii zlewozmywaków.
- Przedmioty pochodzą z budynku przy ul. Kadłubek w Chrzanowie, do którego włamano się w nocy. Sprawcy zostali osadzeni w Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie. Za popełnione przestępstwo grozi im kara pozbawienia wolności do lat 10 - wyjaśnia asp. sztab. Robert Matyasik, rzecznik prasowy chrzanowskiej policji.
(EJB)

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Radni chcieli sesji nadzwyczajnej, ale jak widać, burmistrz Latko troszczy się szybciej i sprawniej o mieszkańców i już jest spotkanie, dziękujemy!
absurd
15:13, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Pan burmistrz dobrze wiedział o co ci chodzi. A teraz udaje ze nie wie i nie chce się wypowiadać na ten temat , popieram tych ludzi którzy rozwiązali umowy, i mam nadzieję ze inni tez tak zrobią, te mieszkania to zwykła siema
Chrzanow wita
14:46, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Przecież burmistrz, to pachołek Tuska. Nie liczcie na to , że Wam pomoże. Trzeba zrobić referendum, tak jak w Krakowie i wybrać innego burmistrza. Wtedy może będzie lepiej.
Gieks
13:30, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
A co na to nasz Robert - może redakcja go dopytać, bo po budowie latał i wywiadów udzielał .......
:)
13:18, 2026-05-21
0 0
co nie oznacza ze należy wyzywać pieszych od głupków bo niepowazni kierowcy sie też zdarzają a wtedy bronicie ich jak lwy nawet jęsli to pieszy miał prawo czuć się bezpiecznie np na przejściu dla pieszych. Dzieci popełnja błędy i nikt tutaj nie usprawieliwia tej 12 latki ale pewnie będzie to dla niej nauczka. ja swoje 3 letnie dziecko też uczę prawidłoego przechodzenia przez jezdnię ale jakie to da efekty w przyszłości? mam nadzieję ze na zawsze zapmięta że nalezy się upewnić czy nic nie jedzie zanim wejdzie na jezdnię ale jak widać w tym artykule dzieci czasem nie myślą.
0 0
pokoloko akurat ma rację
piesi do taka durna niemyśląca masa
jeden przejdzie na czerwonym to i reszta idzie
całkowicie bez wyobraźni
0 0
Tu akurat pokoloko ma rację bo: chrzanowianka wbiegła na pasy na czerwonym świetle.
0 0
no nie a pokoloko znowu swoje, jak juz nic mądrego nie masz do napisania to moze nie pisz a nie ciągle obrażasz innych. Widać ty pozjadałeś wszytskie rozumy i jak miałeś 12 lat to chodziłeś w garniturku za raczkę z mamusią i nigdy nie zdarzyło ci się zrobic niczego nierozsądnego.
0 0
Kierowca w rejonie przejścia dla pieszych ma zachować szczególną ostrożność,a to jest tzw. pech dla kierującego i pieszego.
0 0
Widać głupotę pieszych
0 0
Co to się ostatnio dzieje? Ginie kobieta w Alwerni, dwie potrącone dziewczynki w Chrzanowie...
0 0
Tak, dwunastoletnia wybiegła sama na drogę, nawet moja siostra ośmioletnia wie, że nie wolno i by nigdy tak nie zrobiła, zwłaszcza widząc nadjeżdżający autobus... Ale niech sobie tak to tłumaczą.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz