Miłośnicy zwierzaków przysłali prawie 400 zdjęć do naszego plebiscytu - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Miłośnicy zwierzaków przysłali prawie 400 zdjęć do naszego plebiscytu

Ewa Solak 10:05, 12.07.2017
1 Miłośnicy zwierzaków przysłali prawie 400 zdjęć do naszego plebiscytu

385 zgłoszeń wpłynęło do plebiscytu "Pochwal się swoim zwierzakiem". Wszystkim uczestnikom dziękujemy i zapraszamy do oglądania fotografii.

Można je oglądać w galerii na przelom.pl. Sukcesywnie będziemy je publikować także w gazecie. Pierwszych szesnaście możecie obejrzeć na najnowszym, 27. numerze "Przełomu". Ich zaletą są bardzo ciekawe, a nieraz zabawne opisy czworonogów.

Zdjęcia oceni jury, składające się z przedstawicieli redakcji oraz partnera naszego plebiscytu - Na Mydlanej Przychodnia Weterynaryjna w Chrzanowie.

Jury wyłoni zwycięzców w trzech kategoriach:
- pies
- kot
- inny zwierzak

W II etapie plebiscytu swojego faworyta wybiorą również Czytelnicy "Przełomu" i portalu przelom.pl poprzez wysłanie sms-a lub drukowanego na łamach gazety kuponu. Szczegóły głosowania sms-owego przedstawimy po zakończeniu prezentacji wszystkich zgłoszonych zwierzaków.

(Ewa Solak)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

XenaXena

0 0

Kiedy w końcu jury zacznie działać? bedzie miało nie lada problem wszystkie koty i pieski są śliczne....

11:26, 17.07.2017
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%