W środę chrzanowscy policjanci przeszukali dwa mieszkania przy ul. 29 Listopada w Chrzanowie. W obydwu natrafili na kontrabandę.
U 64-letniego mieszkańca Chrzanowa funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli 26 litrów alkoholu, 3,2 kg tytoniu oraz 1820 sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy. Na podobne rzeczy natknęli się także w drugim mieszkaniu znajdującym się przy tej samej ulicy. Należy do 62-latka.
- Policjanci ujawnili tu 14 litrów alkoholu i 360 sztuk papierosów nie posiadających polskich znaków akcyzy. Obydwaj mężczyźni po przesłuchaniu zostali zwolnieni do domu. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi wydział do walki z przestępczością gospodarczą - wyjaśnia kom. Dariusz Malczyk z Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.
***
Policja wyjaśnia przyczyny wypadku, do którego doszło w środę wieczorem na drodze wojewódzkiej 780 w Libiążu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca fiatem 30-latka z Tychów nie zachowała należytej ostrożności i bezpiecznego odstępu od jadącego przed nią auta. W wyniku tego najechała na tył audi, którym kierował 30-letni mieszkaniec Oświęcimia. W wypadku ranna została 21-letnia pasażerka podróżująca w audi. Pogotowie zabrało ją do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Od początku to śmierdziało. Pamiętam spotkanie na Sokoła. Sporo osób wyszło po słuchaniu poplątanych wypowiedzi burmistrza i prezesa.
Przeciwnik
19:03, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Trzeba być niezłym frajerem żeby zapłacić więcej niż za mieszkanie na własność.
Adam
18:25, 2026-05-21
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
Przypominam że państwo nigdy nic nie daje zadarmo . Ani samorządy jednemu dadzą a innym muszą zabrać więc ciemnoty ludzie maciaszek nie wciskaj
Yoop
18:22, 2026-05-21
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
Brawo za pomysł. Każdy pomysł zatrzymywania mieszkańców pożądany. Robert, jesteśmy z i za Tobą!
Endriu
17:10, 2026-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz