Młody mężczyzna trafił do szpitala po tym, jak w środę rano uderzył samochodem w drzewo na drodze łączącej Nową Górę z Ostrężnicą.
Jak informuje Barbara Szczerba, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Krakowie, do wypadku doszło po godzinie 7.
- Kierujacy volkswagenem golfem 23-latek jechał od strony Nowej Góry w kierunku Ostrężnicy. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem. Zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo - mówi.
Ranny mieskaniec gminy Trzebinia został przetransportowany śmigłowcem do jednego z krakowskich szpitali.
Odcinek drogi, na którym doszło do wypadku jest nieprzejezdny. Policja wyznaczyła objazdy w kierunku Filipowic i Gorenic. Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin.

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
Szkoda, że nie wiedziałam nic o loterii. Chyba słabo zareklamowana. W urzędzie nie było, ma stronie Przełomu też nie widziałam.
Beza
22:27, 2026-05-21
Przed nami weekend pełen futbolu
Mecz w Krzeszowicach w sobotę o 15:45
marcinellino
22:20, 2026-05-21
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
A gdzie były informacje o tej loterii 🤔
Barbara
21:31, 2026-05-21
Najpierw urzędnicy, potem PSZOK
trzeba szybko otworzyć bo butelkomaty to nie wypał, a tak to podstawią hasioka i gitara
kiki
21:19, 2026-05-21
0 0
to jeszcze jakieś drzewo zostało do wycinki
0 0
Uwaga ! Idzie wiosna bo dawcy narządów wyjechali na ulice !
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz