To nie pierwsze zawiadomienie o niepopełnionym przestępstwie, które otrzymała chrzanowska policja
Do chrzanowskiej komendy policji zgłosił się mieszkaniec twierdząc, że ktoś ukradł mu samochód. Policjanci ustalili, że do kradzieży nie doszło. Za zawiadomienie o niepopełnionym przestępstwie 53-latek może usłyszeć zarzuty i stanąć przed sądem.
Do chrzanowskiej komendy policji zgłosił się mieszkaniec twierdząc, że ktoś ukradł mu samochód. Policjanci ustalili, że do kradzieży nie doszło. Za zawiadomienie o niepopełnionym przestępstwie 53-latek może usłyszeć zarzuty i stanąć przed sądem.
Zgłaszający podał, że nieznany sprawca ukradł mu daewoo matiza wartego 2 tys. zł. Auto odnaleziono na ul. Długiej w Trzebini. W całej historii było sporo niedomówień. Policjanci od początku podejrzewali, że coś jest nie tak. W końcu okazało się, że do kradzieży w ogóle nie doszło. Chrzanowianin wszystko zmyślił. Bał się przyznać żonie, że rozbił samochód. Teraz może ponieść odpowiedzialność karną.
Prokuratura wszczęła w tej sprawie śledztwo.
Więcej w nowym, 39. numerze "Przełomu"
(EJB)

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Przecież burmistrz, to pachołek Tuska. Nie liczcie na to , że Wam pomoże. Trzeba zrobić referendum, tak jak w Krakowie i wybrać innego burmistrza. Wtedy może będzie lepiej.
Gieks
13:30, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
A co na to nasz Robert - może redakcja go dopytać, bo po budowie latał i wywiadów udzielał .......
:)
13:18, 2026-05-21
“Przełom” to moje ukochane dziecko
odloty molendowej..... nie dość, że komentujesz sama swoje artykuły to jeszcze przeprowadzasz wywiady sama ze sobą, przecież remsak nie jest w stanie zadać samodzielnie żadnego pytania. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bążur
10:35, 2026-05-21
Nocne oczekiwanie na diagnostykę
umieralnią w chrzanowie siedlisku komuchów i POwskich *%#)!& kieruje funkcjonariusz Baranowski oraz Gęba sędzia piłkarski. obaj reprezentują nurt głębokiego zidiocenia PO
bążur
10:31, 2026-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz