Drogowcy biorą się za nową nawierzchnię na ul. Karola Wojtyły - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Drogowcy biorą się za nową nawierzchnię na ul. Karola Wojtyły

Anna Jarguz 16:25, 07.07.2016
2 Drogowcy biorą się za nową nawierzchnię na ul. Karola Wojtyły Odcinek od szkoły w stronę wałów zostanie zamknięty dla ruchu

W piątek, 8 lipca, ma się rozpocząć remont kolejnego odcinka ul. Karola Wojtyły w Mętkowie. Na czas prowadzenia prac droga będzie zamknięta dla ruchu. Kierowcy muszą się przygotować na objazd.

Roboty planowo potrwają do 18 lipca. Drogowcy położą nową nawierzchnię na półkilometrowym odcinku jezdni - od szkoły w kierunku wałów wiślanych.

- Wiąże się to z koniecznością zamknięcia drogi. Objazd poprowadzi ulicami Spokojną, Brzozową i Wilczak - mówi Zbigniew Zaręba, wicedyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Chrzanowie.

W poprzednich latach drogowcy położyli nawierzchnię na odcinku od głównego skrzyżowania we wsi w stronę szkoły.

 

 

(Anna Jarguz)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (2)

patriotapatriota

0 0

Drogowcy biorą się....chyba za ...STARĄ a nie za NOWĄ nawierzchnię na ul. Karola Wojtyły...dobre

07:44, 08.07.2016
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Anna JarguzAnna Jarguz

0 0

Dzień dobry
Chodzi o to, że biorą się za wykonanie nowej. Pozdrawiam

08:10, 08.07.2016
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%