Sława Przybylska honorową obywatelką Krzeszowic - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Sława Przybylska honorową obywatelką Krzeszowic

Ewa Solak 07:16, 01.07.2016 Aktualizacja: 00:59, 01.10.2025
Skomentuj Sława Przybylska honorową obywatelką Krzeszowic Sława Przybylska podczas koncertu w Państwowej Szkole Muzycznej w Krzeszowicach w 2005 r. Alompaniuje jej Janusz Tylman

84-letnia piosenkarka dołączyła do grona zasłużonych dla miasta. Trafił tam również 82-letni publicysta i dziennikarz Stefan Bratkowski. W czwartek rada miejska nadała im zaszczytne tytuły.

O uhonorowanie Sławy Przybylskiej i Stefana Bratkowskiego wnioskowali przedstawiciele koła byłych wychowanków Państwowego Domu Młodzieży w Krzeszowicach. Instytucja po II wojnie światowej pod nazwą Państwowego Zakładu Wychowawczo - Naukowego mieściła się w Pałacu Potockich. To właśnie tam trafili oboje.

- Tych osób zasłużonych było oczywiście więcej. Zależy nam również na tym, żeby uczcić pamięć także dyrektora zakładu Stanisława Jedlewskiego oraz jego następcę Władysława Śmiałka - zaznacza Mieczysław Majewski przewodniczący koła byłych wychowanków PDM.

(Ewa Solak)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%