Janina znowu fedruje - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Janina znowu fedruje

Tadeusz Jachnicki 11:33, 01.06.2016 Aktualizacja: 00:08, 27.09.2025
2 Janina znowu fedruje Górnicy ZG Janina na ścianie górniczej. Fot. Ewa Solak

W kopalni w Libiążu górnicy wznowili wydobycie węgla z pokładu 207. Prace w nim prowadzone w ostatnich miesiącach ubiegłego roku powodowały potężne wstrząsy odczuwalne w promieniu kilkudziesięciu kilometrów.

W połowie maja ZG Janina spełnił ostatni z trzech warunków, jakie postawił przed zakładem dyrektor Okręgowego Urzędu Górniczego w Katowicach wstrzymując wydobycie. Uzyskała opinię komisji ds. spraw ochrony powierzchni w zakresie możliwości i warunków dalszej eksploatacji pokładu 207.

- Czekamy jeszcze na pisemne uzasadnienie opinii komisji, ale już został wznowiona eksploatacja - przyznaje Zofia Mrożek, rzecznik prasowy Tauron Wydobycie.

(Tadeusz Jachnicki)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (2)

markxmarkx

0 0

No to tylko czekać na kolejne wstrząsy !!!!

15:52, 01.06.2016
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

tomasztomasz

0 0

Autor artykułu pisze tak jakby Janina wcześniej nie fedrowała a teraz zaczęła ,ha ha Janina fedruje na okrągło tylko nie widać tego w wypłatach !!!!!!!!!

16:06, 01.06.2016
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%