Po godzinie 16 nad centrum Chrzanowa pojawiły się kłęby dymu. Bardzo dobrze widzieli je zwłaszcza mieszkańcy osiedla przy ulicy Jordana.
Na miejsce przyjechały dwa zastępy strażaków z PSP w Chrzanowie.
- Płomieniami objęta była cała drewniana altanka. Natomiast udało nam się uratować tę w bezpośrednim sąsiedztwie - informuje dowodzący akcją kpt. Mariusz Lackosz.
Po budynku stojącym niedaleko bloku przy ulicy Śląskiej została tylko zwęglona konstrukcja.
- Całe szczęście, że to nie zdarzyło się w nocy, bo zwykle spałem w tej altanie i mógłbym się spalić. Próbowałem sam gasić ogień, ale nie dałem rady. Straciłem meble i sprzęty, które były w środku - opowiada Janusz Tubek, właściciel spalonego budynku.

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
z burmistrzem Chrzanowa
,
23:35, 2026-05-21
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
Szkoda, że nie wiedziałam nic o loterii. Chyba słabo zareklamowana. W urzędzie nie było, ma stronie Przełomu też nie widziałam.
Beza
22:27, 2026-05-21
Przed nami weekend pełen futbolu
Mecz w Krzeszowicach w sobotę o 15:45
marcinellino
22:20, 2026-05-21
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
A gdzie były informacje o tej loterii 🤔
Barbara
21:31, 2026-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz