W poniedziałek po godz. 3 na ul. Fabryczną w Chrzanowie zostało wezwanych pięć zastępów straży pożarnej. Pilnujący budynku stróż zauważył w środku ogień.
- Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 3.19. Zapaliły się palety w pobliżu komina. Ze wstępnych ustaleń wynika, że z powodu awarii sterowania niebezpiecznie wzrosła temperatura na kotle. Prawidłowo zareagował stróż. Hala jest wyposażona w wewnętrzną instalację hydrantową. Mężczyźnie udało się przygasić pożar - mówi Piotr Pawelczyk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej PSP w Chrzanowie.
Strażacy sprawdzili cały budynek hurtowni, by upewnić się, że ogień nigdzie się nie przedostał. Dogasili też tlące się elementy i przewietrzyli wszystkie pomieszczenia.
- Straty wynoszą 10 tys. zł. Natomiast wartość uratowanego mienia jest szacowana na milion złotych - mówi Pawelczyk.
Działania ratowniczo-gaśnicze trwały dwie i pół godziny.

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Przecież burmistrz, to pachołek Tuska. Nie liczcie na to , że Wam pomoże. Trzeba zrobić referendum, tak jak w Krakowie i wybrać innego burmistrza. Wtedy może będzie lepiej.
Gieks
13:30, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
A co na to nasz Robert - może redakcja go dopytać, bo po budowie latał i wywiadów udzielał .......
:)
13:18, 2026-05-21
“Przełom” to moje ukochane dziecko
odloty molendowej..... nie dość, że komentujesz sama swoje artykuły to jeszcze przeprowadzasz wywiady sama ze sobą, przecież remsak nie jest w stanie zadać samodzielnie żadnego pytania. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bążur
10:35, 2026-05-21
Nocne oczekiwanie na diagnostykę
umieralnią w chrzanowie siedlisku komuchów i POwskich *%#)!& kieruje funkcjonariusz Baranowski oraz Gęba sędzia piłkarski. obaj reprezentują nurt głębokiego zidiocenia PO
bążur
10:31, 2026-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz