Trwa budowa ekranów dźwiękochłonnych w Trzebini przy zjeździe na autostradę w kierunku Katowic. Prace mają się zakończyć w marcu.
Robotnicy pracują w pobliżu drogi krajowej 79.
- Ekran będzie miał wysokość od trzech do czterech metrów. Jego łączna długość wyniesie 275 m - informuje Rafał Czechowski, rzecznik prasowy firmy Stalexport.
Przypomnijmy, że ekranów domagali się mieszkańcy okolicy narażeni na hałas ciężkich samochodów zjeżdżających na autostradę.
- Wartość tej inwestycji to ponad 490 tys. zł netto. Zakończenie prac jest przewidziane na początek marca - uzupełnia Czechowski.

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
Szkoda, że nie wiedziałam nic o loterii. Chyba słabo zareklamowana. W urzędzie nie było, ma stronie Przełomu też nie widziałam.
Beza
22:27, 2026-05-21
Przed nami weekend pełen futbolu
Mecz w Krzeszowicach w sobotę o 15:45
marcinellino
22:20, 2026-05-21
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
A gdzie były informacje o tej loterii 🤔
Barbara
21:31, 2026-05-21
Najpierw urzędnicy, potem PSZOK
trzeba szybko otworzyć bo butelkomaty to nie wypał, a tak to podstawią hasioka i gitara
kiki
21:19, 2026-05-21
0 0
OŚWIETLCIE WRESZCIE WIADUKT NAD AUTOSTRADĄ!!!
Przecież to raptem kilka lamp z linią napowietrzną koszt będzie niewielki!
0 0
nie lubię Stalexportu, ale dali się wciulać. Kto i w jaki sposób udokumentował pomiary ekspozycji aut ciężarowych wjeżdżających na autostradę z ul. Długiej ?!? które wskazywałyby je jako źródło przekroczenia wartości progowych hałasu ?? Metodycznie, technicznie, normatywnie, wytycznie... niemożliwe. To zwykła droga krajowa, taka sama jak Krakowska w Chrzanowie...
0 0
A czy w związku z rozbudową węzła Rudno, Stalexport ma zamiar postawić w okolicach Nieporazu ekrany? Czy Redakcja może się dowiedzieć?
0 0
470 000zł netto za 275m płota. Chyba złoty będzie...
0 0
O ekrany przy węźle Rudno oczywiście zapytamy
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz