Nad ranem znów zatrzęsła się ziemia - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Nad ranem znów zatrzęsła się ziemia

Ewa Solak 10:57, 19.11.2015
6 Nad ranem znów zatrzęsła się ziemia

Mieszkańcy Chrzanowa i okolic także w nocy z środy na czwartek nie mogli spać spokojnie. O godz. 4.33 meble w mieszkaniach zakołysały się niemal tak samo, jak niecałą dobę wcześniej. Z oficjalnych komunikatów wynika, że tym razem nie jest to wynik działalności ZG Janina, tylko kopalni Ziemowit.

Zdenerwowani mieszkańcy zastanawiają się co w takiej sytuacji zrobić. Obawiają się następnych wstrząsów.

- W blokach to jest wyjątkowo nieprzyjemne, zwłaszcza, gdy ktoś mieszka na ostatnich piętrach. Zwyczajnie boimy się o bezpieczeństwo - mówiła mieszkanka os. Południe w Chrzanowie, która w czwartek zadzwoniła do redakcji.

Na temat czwartkowego wstrząsu zaczęli się rozpisywać czytelnicy przelom.pl. Podsyłają linki z informacjami o sile wstrząsu. Miał mieć 3,1 stopnia w skali Richtera.

- Odbieramy telefony od zaniepokojonych mieszkańców. Z informacji przekazanych nam przez Główny Instytut Górniczy wynika, że tym razem przyczyną była działalność KW Ziemowit. Faktycznie miał ok. 3 stopni w skali Richtera - potwierdza Paweł Dudek z Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Chrzanowie.

(Ewa Solak)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (6)

AdrianekAdrianek

0 0

Moja PANI to odczuła, ona w tych godzinach lubi SEX!!! Rano mi mówi, jak mi było dobrze, czy to jawa, czy to sen, tak cały świat kołysał, nasze wyrko jakby kołysało a ja, nie powiem co, domyślcie się, co to było Or...!!!. Cudo!!! Ziemowit, cudo, niech chopy fedrują, niech czarny węgiel wydobywają i mi tak dobrze robią! Mówię wam chopy jak mi było dobrze!!!

11:59, 19.11.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

patriotapatriota

0 0

Psychiatryk to chyba za mało dla tego u dołu...

15:51, 19.11.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

patriotapatriota

0 0

Psychiatryk to chyba za mało dla tego u dołu...

15:51, 19.11.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

liban.flagowkaliban.flagowka

0 0

Po tych wszystkich wstrząsach taki mały żarcik dla poprawy nastroju. http://libiaz.pl/index.php?option=18&action=articles_show&art_id=1037

19:52, 19.11.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

jaro1jaro1

0 0

mój się zdecydowanie poprawił ;-)) ale bez kołysania zaczynam mieć problemy z zasypianiem. Muszę się napić ;-))))

20:36, 19.11.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AdrianekAdrianek

0 0

Małgosiu Droga, czy ty już wyschłaś, cierpisz na suchość??? Klęska, młody wiek i już cię to dopadło??? Żałuj, że tego nie możesz doznać, żałuj, to takie dobre, to natura a ty już??? Już głupoty pleciesz i ludzi obrażasz.

12:41, 20.11.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%