Nad Kozim Brodem w te wakacje nie wypoczniesz - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Nad Kozim Brodem w te wakacje nie wypoczniesz

Anna Jarguz 14:51, 23.05.2015 Aktualizacja: 21:11, 04.10.2025
1 Nad Kozim Brodem w te wakacje nie wypoczniesz Ośrodek wypoczynkowy Kozi BRód jest zamknięty

Należący do Elektrowni Siersza ośrodek wypoczynkowy zazwyczaj czynny był już w maju. Nadal jest zamknięty i wiele wskazuje na to, że w tym sezonie nie zostanie otwarty.

Na tablicy ogłoszeniowej przy bramie wjazdowej do ośrodka widnieje informacja, że jest zamknięty do odwołania. Przy wejściu stoją ochroniarze. Nikogo nie wpuszczają. Okoliczni mieszkańcy są tym oburzeni. Kozi Bród to jedno z najpopularniejszych miejsc letniego wypoczynku w regionie. Jest szczególnie lubiany przez osoby mieszkające na osiedlach Gaj, Energetyków czy Gaj Zacisze.

- W poprzednich latach ośrodek prowadzony był przez dzierżawców. W tym roku nie otrzymaliśmy żadnej oferty. Dlatego jest zamknięty - mówi Patrycja Hamera ze spółki Tauron Wytwarzanie.

Dodaje jednak, że jeśli znajdzie się firma zainteresowana prowadzeniem tam działalności, Tauron jest otwarty na współpracę.

 

 

 

(Anna Jarguz)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

Promil_plPromil_pl

0 0

Oddać w dobre ręce!

08:42, 24.05.2015
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%