Podaruj książkę dzieciom - akcja CHMAX - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Podaruj książkę dzieciom - akcja CHMAX

zew 14:55, 30.10.2014 Aktualizacja: 09:57, 23.10.2025
Skomentuj Podaruj książkę dzieciom - akcja CHMAX

Od 14 października do 16 listopada, Centrum Handlowe Max wspiera akcję Zaczytani i prowadzi zbiórkę książek dla najmłodszych pacjentów szpitali oraz wiejskich bibliotek.

Przed salonem Empik jest  wystawiona specjalna półka, na której można zostawiać przyniesione książki, jest także pufa, dla tych, którzy chcieliby poczytać pozostawione przez innych egzemplarze.

Ważną informacją jest to, iż zbierane są  książki nowe jak i używane, ale w dobrej jakości.

Zachęcamy wszystkich do przeglądnięcia swoich domowych biblioteczek lub stryszków, gdzie  na pewno znajdą się ciekawe książki nie tylko dla dzieci, które mogłyby niejedną wiejska bibliotekę.

Jeśli posiadasz w domu książki, które z radością czytałeś jako dziecko, lub do których zaglądały Twoje pociechy, możesz podarować je dzieciom i młodzieży przebywającej w szpitalach na oddziałach dziecięcych lub w hospicjach. Wystarczy przynieść je do MAX-a. Każda książka jest bardzo cenna i oczekiwana.


Akcje zakończymy podsumowaniem ilości zebranych książek i wysyłką ich do fundacji Zaczytani.
Zapraszamydo CH MAX wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć tą książkową akcję.

" PODARUJ KSIĄŻKĘ DZIECIOM - AKCJA CHMAX"
http://www.chmax.pl/zbieramy-ksiazki-dla-dzieci-i-malych-bibliotek.-pomoz-nam.html

(zew)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%