LUSZOWICE, CHRZANÓW, LIBIĄŻ. Rowerzysta wydmuchał dwa promile - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

LUSZOWICE, CHRZANÓW, LIBIĄŻ. Rowerzysta wydmuchał dwa promile

red 17:23, 30.06.2013
4 LUSZOWICE, CHRZANÓW, LIBIĄŻ. Rowerzysta wydmuchał dwa promile

W ciągu kończącego się weekendu policjanci zatrzymali czterech nietrzeźwych kierujących. W tej grupie była trójka rowerzystów. Jeden z nich miał w organizmie dwa promile alkoholu.

W ciągu kończącego się weekendu policjanci zatrzymali czterech nietrzeźwych kierujących. W tej grupie była trójka rowerzystów. Jeden z nich miał w organizmie dwa promile alkoholu.

W sobotę o godz. 19.30 przy ulicy 21 Stycznia w Luszowicach 35-letni mieszkaniec Libiąża kierujący toyotą, stracił panowanie nad pojazdem. Uderzył w przydrożny słup. Policjanci przybyli na miejsce kolizji zbadali trzeźwość mężczyzny. Okazało się, że ma 1,7 promila alkoholu. Libiążanin stracił prawo jazdy i stanie przed sądem.

Podobny los czeka trzech rowerzystów, którzy również jechali po kilku głębszych. Pierwszy został zatrzymany przez patrol przy ulicy Jaskółczej w Libiążu. Miał dwa promile alkoholu. Także w Libiążu, tyle że przy ulicy Piłsudskiego, funkcjonariusze zatrzymali jeszcze 58-latka. Był w stanie po użyciu alkoholu. Wydmuchał 0,3 promila.

Prawie promil wskazał natomiast alkomat w przypadku 28-latka zatrzymanego na ulicy Paderewskiego w Chrzanowie.

Rzecznik prasowy KPP w Chrzanowie Robert Matyasik kolejny raz apeluje do kierujących, by nie siadali za kierownicą po spożyciu alkoholu. Stwarzają w ten sposób niebezpieczeństwo dla siebie i innych uczestników ruchu oraz narażają się na odpowiedzialność karną.

(RAT)

(red)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (4)

leokrkleokrk

0 0

Takie mamy prawo że jadać samochodem po pijaku jest mniejsze prawdopodobieństwo kontroli policyjnej a za tym stracenia prawka niż jadać pijanemu rowerem... zagrożenie nie współmierne a konsekwencje takie same... chore dobrze ze pieszym nie każą dmuchać...

11:40, 03.07.2013
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

rabbanirabbani

0 0

zabek - pijany rowerzysta to potencjalny morderca/samobójca. I takich też trzeba eliminować z dróg.

20:31, 02.07.2013
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AAAAAA

0 0

Nowomowa. Nie czterech nietrzeźwych kierujących, tylko jednego nietrzeźwego kierującego i 3 nietrzeźwych rowerzystów. A że prawo ich zrównało - no cóż, wg. innego prawa ślimak jest rybą.

17:53, 02.07.2013
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

zabekzabek

0 0

Wg. mnie złapanie tego rowerzysty z 0.3 promila jest WIELKIM sukcesem policji, porównywalnym z rozbiciem gangu pruszkowskiego. Przecież taki człowiek to prawie morderca. A tak szczerze to chyba najwyższy czas na zmianę takiego debilnego prawa.

11:08, 01.07.2013
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%