CHRZANÓW. Wlepki znikają, miejscówki pod mostem też już nie ma - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

CHRZANÓW. Wlepki znikają, miejscówki pod mostem też już nie ma

red 10:35, 20.08.2013
1 CHRZANÓW. Wlepki znikają, miejscówki pod mostem też już nie ma Wlepki zniknęły z szyb na klatkach schodowych. Ławka pod mostem, gdzie zbierała się młodzież, też została usunięta

Ławka pod mostem na os. Niepodległości - zgodnie z zapewnieniem urzedników - została usunięta. Do tego spółdzielnia zmyła większość wlepek naklejanych przez kibiców na klatkach schodowych i znakach drogowych w tej okolicy.

Ławka pod mostem na os. Niepodległości - zgodnie z zapewnieniem urzedników - została usunięta. Do tego spółdzielnia zmyła większość wlepek naklejanych przez kibiców na klatkach schodowych i znakach drogowych w tej okolicy.

O wlepkach szpecących miasto pisaliśmy miesiąc temu.

- Będziemy się starali usuwać naklejki. Zgłosimy sprawę na policję, by temu przeciwdziałała - powiedział wówczas Aleksander Biegacz, prezes Powszechnej Spółdzielni Mieszkaniowej w Chrzanowie.
>>CHRZANÓW. Wlepki szpecą miasto

Wlepki były przyklejone do szyb klatek wejściowych w blokach. Kolorowymi naklejkami z hasłami typu: "Niebo dla świętych, Chrzanów dla przeklętych" lub "Wasza nienawiść umacnia naszą wiarę" były też obklejone znaki drogowe i tablice informacyjne. Naklejki sukcesywnie znikają.

- Jest złożone zawiadomienie w tej sprawie, prowadzone są czynności wyjaśniające - poinformował we wtorek Robert Matyasik, rzecznik prasowy chrzanowskiej policji. Zaznaczał jednocześnie, że wcześniej czy później ktoś za to odpowie.

Nie ma też zniszczonej ławki, która stała pod mostem przy rzece Luszówce. Niestety, nadal leżą tam śmieci i pobite butelki po piwie.
>>CHRZANÓW. Zrobili sobie miejscówkę pod mostem

Natalia Feluś

(red)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

RudaRuda

0 0

Na ZWM-ie, administracja osiedla usuwa ławki na których przesiadywała młodzież i zakłócała spokój mieszkańców. Młodzież przesiada się pod inne klatki i dalej nie zachowuje się cicho. Zastanawiam się czy jest to dobre rozwiązanie, bo ławek wcale nie jest za dużo.

18:01, 20.08.2013
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%