W najbliższych dniach pacjenci nie będą przyjmowani do ośrodka Polsko - Amerykańskich Klinik Serca w Chrzanowie.
- Oprócz trzech lekarzy, nikt więcej na razie nie wykazuje objawów, ale będziemy jeszcze przeprowadzać badania. Jeśli okaże się, że wszystko w porządku, w środę chcemy znów ruszyć z przyjęciami - mówi prof. nadzw. dr hab. n. med. Aleksander Żurakowski ordynator oddziału kardiologii w Małopolskim Centrum Sercowo-Naczyniowym Polsko-Amerykańskich Klinik Serca w Chrzanowie.
Podkreśla, że każdy przyjmowany do PAKS pacjent jest diagnozowany pod kątem koronawirusa.
Bumijumi18:40, 26.10.2020
Covid? Chyba Dupowid! Nie istnieje choroba, ktora nie ma objawow!
- Nie?
- No to stworzmy chorobe, ktorej objwem jest inny dowoöny objaw lub brak objawow!
- Dobrze, tak zrobimy
24.04.2025
WIELOLETNIE doświadczenie, kompleksowe wykonanie i...
22.04.2025
DREWNO opałowe, kominkowe, zrębki, Tel. 572-632-99...
22.04.2025
WYCINKA drzew, zrębkowanie, mulczowanie, Tel. 572-...
"Lekarz od cudów" honorowym obywatelem Libiąża
Wśród honorowych górnicy, duchowni, pan Wróbel (nie znam...) i teraz Marek (mogę tak mówić...). Teraz to jest naprawdę zrozumiałe i uzasadnione, w niczym nie umniejszając zasług pozostałych.
hajer
12:10, 2025-05-13
Nowy parking w Trzebini. Płatny czy darmowy?
Miał być na 100 samochodów i bezpłatny. A wychodzi zawsze po staremu, czyli mniejszy i płatny. Jak zdzierać to na całego.
watacha
11:44, 2025-05-13
Atrakcje Parku Śląskiego czekają
Szmatławiec Molendowej nie ma tematu do pisania to zerżnął info o jakimś śląskie gooownie. Taka to tzw gazeta.🤦🤦🤦🤦 Jak Spocony Czajkoski.
Tak dla Polski
11:22, 2025-05-13
Nowy parking w Trzebini. Płatny czy darmowy?
I tak ma wyglądać zachęta do przesiadania się na pociąg? Kolejne opłaty za parkowanie?
mtch
09:44, 2025-05-13