Koronawirus. Gwałtowny wzrost zakażeń w gminie Krzeszowice - przelom.pl

Koronawirus

Zamknij

Koronawirus. Gwałtowny wzrost zakażeń w gminie Krzeszowice

Ewa Solak 15:00, 25.10.2020 Aktualizacja: 02:31, 29.09.2025
Skomentuj Koronawirus. Gwałtowny wzrost zakażeń w gminie Krzeszowice Od soboty liczba zakażeń w gminie Krzeszowice wzrosła o 27 przypadków

W niedzielę liczba potwierdzonych zakażeń koronawirusem w tej gminie wyniosła 127. W ciągu ostatniej doby wzrosła o 27 przypadków.

Tak dużego wzrostu w tej gminie jeszcze do tej pory nie było. Obecnie w kwarantannie przebywa tam 231 osób. Wyzdrowiało 78.

W całym powiecie krakowskim od początku pandemii odnotowano 2315 przypadków korona wirusa. Najwięcej w gminie Zielonki (387), a także Skawina (315). Najmniej jest w gminie Sułoszowa (27).

(Ewa Solak)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%